Informace pro cestovní kanceláře

Vítáme Vás!

Jsme rádi, že jste si otevřeli tuto stránku. A ještě raději jsme, pokud jste cestovní kancelář a přemýšlíte o navázání spolupráce s našim webem www.PorovnavacZajezdu.cz

Kdo jsme

Jsme největší online porovnávač nabídek cestovních kanceláří na českém trhu, na kterém si návštěvník vybere dle svých preferencí dovolenou a zájezd si přitom zakoupí přímo od cestovní kanceláře bez asistence cestovní agentury.

Proč s námi začít spolupracovat

Na našem webu najde uživatel největší nabídku zájezdů od cestovních kanceláří na českém trhu a zájezd si může koupit přímo od vybrané CK. Pokud Váš zájezd není úplně vhodný do vyhledávače (poznávací zájezdy) nebo otevíráte novou destinaci, o které se toho zatím moc neví, můžete využít našeho podcastu nebo článků na našem blogu.

Vyhledávání

Vyzkoušejte si naše vybroušené vyhledávání. Zadejte zemi, vyberte datum a zobrazí se Vám výsledky vyhledávání. A nezapomeňte si vyzkoušet nabídku filtrů po levé straně.

Všechna data se přepočítávají v reálném čase. Výpočet proto ještě někdy trvá delší dobu, na zrychlení ale již intenzivně pracujeme. Díky našemu vyhledávání si Váš budoucí klient může porovnávat různé nabídky dle svých preferencí.

Sjednocení názvů zemí, lokalit a míst

Každá cestovní kancelář používá vlastní názvy pro místa, kam jezdí (např. Graz x Štýrský Hradec, Makarská x Splitsko-dalmatská župa). My data cestovních kanceláří zpracujeme a sjednotíme. Uživatel tak najde nabídku zájezdů z vybrané lokality uspořádanou pěkně pohromadě.

Přivádíme kvalitnější uživatele na Vaše stránky

Náš web příchozímu uživateli úmyslně „komplikuje“ okamžitý proklik z našeho webu na stránky cestovní kanceláře. Děláme to proto, abychom na Vaše stránky přivedli co nejkvalitnějšího uživatele, který se stane i Vašim klientem.

Na našem webu si oproti podobným vyhledávačům nebo PPC kampaním, u kterých platíte hned za proklik, musí uživatel projít čtyřmi kroky, než mu umožníme proklik na Vaše stránky. Je to tedy až v moment, kdy je zřejmé, že uživatel má o konkrétní nabídku opravdu zájem.

Investice pod kontrolou

Můžete si nastavit max. denní limit čerpání kreditu, který nechcete překročit. Po vyčerpání kreditu se Vaše zájezdy vypnou a začnou se zobrazovat zase další den od půlnoci.

Automaticky zasíláme detailní statistiky jednou měsíčně. Pokud budete mít zájem, můžeme nastavit zasílání statistik každé pondělí.

Pro měření výkonu z našeho webu, doporučujeme si od nás nechat nasadit konverzní kód.

Kolik to stojí?

Zobrazování nabídky zájezdů na webu www.PorovnavacZajezdu.cz je ZDARMA. Platí se až za přivedeného uživatele z našich stránek na stránky CK.

Cena za proklik je 0,03 % z ceny zájezdu za osobu. Minimální částka je 3,30 Kč a maximální 10 Kč za proklik (všechny zájezdy nad 33 333 Kč/osobu stojí pouze 10 Kč/klik).

Příklad: Zájezd stojí 15 000 Kč na osobu. Proklik z této nabídky stojí 4,50 Kč.

Platba probíhá formou dobití kreditu. Z kreditu se čerpá v případě, kdy přivádíme uživatele z našeho webu na Vaše webové stránky. Platba fungujete na stejném principu jako dobíjecí karta na mobilním telefonu. Voláte (kliká se) = čerpá se kredit. Nevoláte (nekliká se) = kredit se nečerpá.

Minimální dobití kreditu je 3 000 Kč.

Porovnání s cestovní agenturou

Cestovní agentuře platíte provizi např. 10 % z celkové ceny prodaného zájezdu.

Příklad: Cena zájezdu za 2 osoby je 30 000 Kč (tzn. 15 000 Kč/osobu). Cestovní agentuře uhradíte 3 000 Kč provizi.

U nás Vám za tuto částku přivedeme 666 uživatelů. A to by v tom byl čert, abyste za tyto peníze neprodali více než jen jeden zájezd.

U nás se průměrný náklad za prodaný zájezd pohybuje okolo 2-3 %.

Jak začít spolupráci?

Na začátek naší spolupráce prosím vyplňte registraci Vaší cestovní kanceláře.

Pro nahrání zájezdů budeme potřebovat XML feed dle technické specifikace Sdovolena.

Jakmile budeme mít Váš feed, zpracujeme Vaše lokality a místa, aby uživatel našel Vaše zájezdy pohromadě s nabídkou ostatních cestovních kanceláří.

Vystavíme Vám objednávku na kredit a od zapnutí se nabídka zájezdů začne plně zobrazovat do 48-72 hodin.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu obchod@porovnavaczajezdu.cz

Budeme se těšit na spolupráci.
Tým PorovnacZajezdu.cz