Malgrat de mar / Hotel Reymar Playa ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 691 Kč

Popis

Stručná charakteristika
turisty velmi oblíbený a příjemný hotel se nachází hned vedle hotelu Monteplaya, přímo u hlavní rušné promenády letoviska se spoustou restaurací, barů, kaváren a obchůdků se suvenýry.


Poloha:

Typické katalánské městečko leží na pobřeží Costa del Maresme, mezi městy Pineda de Mar a Blanes. je vyhledávaným a oblíbeným turistickým střediskem. S Barcelonou jej spojuje železnice procházející podél pláže. Město Malgrat de Mar je rozděleno na dvě části - starou a novou. Staré město obývají místní lidé, se kterými se můžete setkat třeba na denním trhu nebo některém z místních barů. Novou částí letoviska vede krásná promenáda, která se táhne až do sousední Santa Susanny. Na své si zde přijdou milovníci nákupů a bujarého nočního života. K návštěvě zvou restaurace, obchůdky, bary a diskotéky. Poblíž letoviska se nachází jeden z nejkrásnějších zábavních parků zvaný Marineland.


Ubytování:

Ubytování - dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastním sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Mapa

Fotogalerie