Alcoceber / Komplex Eurhostal 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 790 Kč

Popis

Stručná charakteristika
apartmánový komplex hotelového typu se nachází přímo u pláže Las Fuentes – „Prameny“– nazvané podle sladkovodních pramenů, které na ní vyvěrají. Nedaleko vede pobřežní promenáda s obchody a restauracemi, po které se dostanete do centra letoviska Alcoceber a zároveň k nedaleké hlavní městské pláži.


Poloha:

Menší a poklidné městečko, vzdálené asi 250 km jižně od Barcelony, dodnes působí spíše venkovským dojmem, zároveň však splňuje všechny předpoklady moderního rekreačního letoviska. Návštěvníky přivítá krásná příroda s několika písečnými i oblázkovými plážemi, které jsou od sebe odděleny drobnými útesy. Malebný ráz Alcoceberu dotváří malý sportovní přístav. Je zde ale také množství obchůdků, kaváren, restaurací a nočních podniků, kde můžete strávit příjemný večer plný zábavy a ochutnat některé z valencijských specialit. Díky svému převážně slunečnému, teplému a celkově velmi příjemnému klimatu je Alcoceber vhodný mimo léto také k rekreaci v jarních a podzimních měsících.


Ubytování:

Ubytování - MONO 2+2 – obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 os. a malým kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnnou troubou, ložnice se 2 lůžky je oddělena závěsem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace a terasa nebo balkon.

Mapa

Fotogalerie