Villas Svoboda ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 890 Kč

Popis

Popis
Vyhlášené slovinské klimatické a talasoterapeutické lázně Talaso Strunjan leží přímo u moře, uprostřed borovic v chráněném krajinném parku Strunjan. V místě, kde je až 2300 hodin slunečního svitu ročně najdete poklidnou dovolenou, možnosti aktivního trávení volného času a samozřejmě blahodárné účinky mořské vody, klimatu, bahna a soli.Villas Strunjan jsou součástí hotelového komplexu Svoboda a skládají se z vil Oljka, Cipresa, Mirta, Pinija a Sivka, které jsou umístěny v borovém háji a mají celkem k dispozici 46 komfortních dvoulůžkových pokojů. Hosté mohou využívat všech služeb hotelu. Hotel má pro své klienty hotelovou recepci, restauraci se středomořskou kuchyní, aperitiv bar, klubovou zónu a dále pak venkovní bazén a vnitřní vyhřívané a masážní bazény s mořskou vodou, centrum zdraví a relaxace Vitarium Spa & Thalasso, kde jsou k dispozici detoxikační zábaly, osvěžující kosmetické procedury, relaxační koupele nebo příjemný svět saun.Hotel má k dispozici vlastní dobíjecí stanici pro elektromobily.

Přednosti
Kvalitní strava, Wellness a relaxační centrum, Talasoterapie, sportovní vyžití, ubytování v soukromí, wifi připojení.

Pláž
Před hotelem.Dřevěné terasy a udržované travnaté plochy, sprchy, dětské hřiště. Možnost zapůjčení plážových lehátek i plážových altánů (za poplatek).

Další informace
Od poloviny dubna do října je k dispozici venkovní bazén o teplotě vody 26 až 28 stupňů Celsia. Krytý bazén s ohřívanou mořskou vodou na 32 stupňů Celsia. Masážní bazén a dětský bazén.SaunyParní sauna, detoxikační infračervená sauna, infrasauna, finská sauna, turecká sauna, aroma sauna, finská solná sauna. Ledová fontána a vířivka.Wellness službyCentrum Vitarium Spa & Thalasso nabízí různé kosmetické procedury, antistresové koupele, zábaly a příjemné masáže.Talasoterapeutické programyŘízené programy jsou oblíbenou volbou pro ty, kteří se chtějí zbavit stresu a zůstat vitální. Balíčky se skládají z vynikající kombinace terapií vedených odborníky a přírodních léčivých faktorů, kterých je ve Strunjanu dostatek; léčivé účinky moře, mořského vzduchu, vynikající energie a kvalitní strava.

Doprava
Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Další nástupní místa na trase dle domluvy s CK. Pro svozy k základním trasám mohou být použity mikrobusy a osobní automobily. Je nutno počítat se skutečností, že nelze ve všech případech zajet autobusem přímo k vybraně ubytovací kapacitě. Příjezd do některých destinací může být v brzkých ranních hodinách. Pokud jsou obsazeny autobusy CK Kellner pro trasu A a B bude zvolena jiná autobusová doprava. O této změně budou klienti informováni. Touto změnou klientům nevzniká nárok na kompenzaci. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek u dopravce. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našich trasách není povolena.

Trasa A
Karlovy Vary (300 Kč), Sokolov (300 Kč), Cheb (300 Kč), Planá u Mariánských Lázní (300 Kč), Plzeň, Nepomuk, Kasejovice, Blatná, Sedlice, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B
Děčín (300 Kč), Ústí nad Labem (300 Kč), Teplice (300 Kč), Velemín (300 Kč), Lovosice (300 Kč), Litoměřice (300 Kč), U Krobiána (300 Kč), Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram.

Trasa C
Brno, Ladná, Milevsko (490Kč), Chomutov (490 Kč), Most (490 Kč), Semily (490 Kč), Ostrava (490 Kč), Frýdek-Místek (490 Kč), Nový Jičín (490 Kč), Hranice (490 Kč), Olomouc (490 Kč), Prostějov (490 Kč), Zlín (490 Kč), Kroměříž (490 Kč), Vyškov (490 Kč), Jablonec nad Nisou (450 Kč), Liberec (450 Kč), Turnov (450 Kč), Mladá Boleslav (450 Kč), Benátky nad Jizerou (450 Kč), Brandýs nad Labem (450 Kč), Klatovy (450 Kč), Horažďovice (450 Kč), Hradec Králové (450 Kč), Pardubice (450 Kč), Hlinsko (450 Kč), Svitavy (450 Kč), Boskovice (450 Kč), Blansko (450 Kč), Kuřim (450 Kč), Benešov (390 Kč), Tábor (390 Kč), Soběslav (390 Kč), Humpolec (250 Kč), Jihlava-Pávov (250 Kč), Velké Meziříčí (250 Kč), Velká Bíteš (250 Kč).

Slevy
Sleva 10% na lázeňské procedury a wellness služby- ceník a nabídku služeb možno vyžádat přímo u CK (platí při objednání procedury během sjednání zájezdu, sleva není zahrnuta v ceně, bude kalkulována dodatečně).


Fotogalerie