Terme Resort Lendava - Village Lendava ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 150 Kč

Popis

Popis
Bohatá polopenze, skvělý relax, parafínová léčivá voda, příznivá cena.Termal Resort Lendava se skládá z komplexu hotelu, apartmánů, kempu, spojené s termálním lázeňským komplexem s ojedinělou léčivou parafínovou termální vodou. Středisko se nachází na okraji nejvýchodnějšího slovinského města – Lendavy, těsně pod úpatím malebných lendavských vinic, v nadmořské výšce 160 m, nedaleko státní hranice s Maďarskem a Chorvatskem. Hraniční přechod s Rakouskem je vzdálen 38 kilometrů. Hostům nabízí vše, co potřebují pro relaxační a pohodlný únik z každodenního života.Termální riviéra, která se skládá z osmi bazénů s léčivou parafínovou vodou o celkové rozloze 1849 m². Hotelové termální lázně nabízejí vnitřní i venkovní bazény s termominerální vodou, doplněné vodopády, vodními masážemi a rychlou řekou. Děti se mohou vyřádit v bazénu s tobogány, v létě se o osvěžení postará olympijský bazén. Voda plná parafínu je známá svou jedinečnou zelenou barvou, která tiší neduhy pohybového aparátu a zajišťuje úplnou relaxaci. Fosilně aktivní hyper termominerální voda je přírodní léčivý prostředek a má u zdroje teplotu 62ºC. Pro další hýčkání je k dispozici naše wellness centrum se saunami a různými masážemi. Středisko je také ideální volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou aktivněji – je výborným výchozím bodem pro turisty a cyklisty. V okolí hotelu je mnoho značených turistických a cyklistických tras.Moderní apartmány se nacházejí v srdci nedotčené přírody, v bezprostřední blízkosti termálního koupaliště Lendava. Hostům apartmánu je k dispozici kompletní sportovní a rekreační zázemí hotelu. Svou prostorností jsou ideální volbou pro rodiny.

Přednosti
Bohatá polopenze, skvělý relax, parafínová léčivá voda, příznivá cena, rodinné prostředí, v období prázdnin dítě do 12 let zdarma.

Další informace
Bazénový světCeloroční venkovní i vnitřní bazény s teplotou 28- 38°CLetní venkovní bazény s teplotou vody 26-29°C - 50 m olympijský bazén a dětské bazény, jsou otevřeny pouze od půlky května do půlky září.Saunový svět- 2 finské sauny, turecká sauna, infrasauna, relaxační místnost.Každý pátek a sobota je pro hosty připravena živá muzika.

Doprava
Vlastní.

Slevy
Speciální prázdninová sleva! V období 31.01. - 16.03.2024 a 27.06.-31.08. 2024 je 1 dítě do 11,99 let v apartmánu s min. 2 dospělými ZDARMA! Pro více info a připočtení slevy kontaktujte přímo naší CK.


Fotogalerie