Hotel Brennerspitz **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 615 Kč

Popis

O hotelu
hotel s rodinnou atmosférou disponuje 50 pokoji, jídelnou, selskou jizbou, kavárnou, barem s otevřeným krbem, čítárnou, výtahem, terasou, terasou s lehátky a slunečníky, internetovým koutkem, konferenční místností. WiFi připojení zdarma.

Lokalita
městečko Neustift patří k hlavním místům oblasti Stubaital, místní části Milders a Ausserrain jsou ideálním výchozím bodem pro turistiku. Hotel se nachází v části Milders, centrum cca 2 km, jezero ke koupání cca 200 m, lanovka k ledovci cca 15 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 570 km, 6 hodin a 10 minut
Vzdálenost z Brna: cca 600 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 590 km, 6 hodin

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, TV, telefonem, pokojovým trezorem, minibarem a balkonem.

Jednolůžkové pokoje: rezervovatelné pro 1 dosp. a 1 dítě do 15,99 let, francouzská postel (140 x 200 cm).
Dvoulůžkové pokoje Standard: pro 2-3 os.
Rodinné pokoje: pro 2-4 os., navíc pohovka na spaní, prostornější.

Restaurace, bary, stravování
polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, odpoledne bufet se zákusky, k večeři výběr z menu nebo formou bufetu, saláty formou bufetu. Selský nebo italský tematický bufet.

Fitness a lázně
relaxační zóna s krytým bazénem (12 x 9 m), saunou, solnou parní lázní, infrakabinou, fitness. Za poplatek: masáže, solárium.

Aktivity v hotelu a okolí
zapůjčení jízdních/horských kol, stolní tenis, program pro aktivní, částečně za poplatek (průvodcované túry, nordic walking). Stubai Super Card zdarma (začátek června až polovina října): využití lanovek zdarma v oblasti (Stubaier Gletscherbahn, Serlesbahn, Bergbahnen Schlick 2000, využití místní dopravy, 3 hod. v zážitkovém koupališti StuBay, využití krytého bazénu v Neustiftu, 1x jízda letní bobovou dráhou a mnoho dalších výhod a slev.


Mapa

Fotogalerie