Familien Erlebnishotel Hinteregger **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 670 Kč

Popis

O hotelu
prázdninový hotel s rodinnou atmosférou s 57 pokoji, přijímací halou s otevřeným krbem, výtahem, restaurací, barem, loukou na opalování s lehátky a slunečníky (dle dostupnosti). WiFi zdarma.

Lokalita
hotel se nachází přímo u Katschbergu, uprostřed nádherného turistického regionu. Centrum obce Katschberghöhe cca 150 m. Rennweg cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 445 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 380 km, 4 hodiny a 20 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem.

Dvoulůžkové pokoje Kuschelnest: cca 22 m2.
Rodinné pokoje Schwalbennest: cca 28 m2, pro 2-4 os., vybavené dvoulůžkovou postelí a rozkládací pohovkou.
Apartmány Bergnest: cca 35-40 m2, pro 2-5 osob., 2 oddělené ložnice, pohovka na spaní nebo palanda.
Apartmány Sternenhimmel: cca 45 m2, pro 3-5 osob, 2 oddělené ložnice, moderní koupelna, některé pokoje jsou vybaveny skluzavkou nebo lezeckou stěnou.Dětská postýlka do 2 let k zapůjčení zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
plná penze plus: snídaně formou bufetu, 12-14 h. obědová svačina (menu o 3 chodech). K večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. Vybrané nealkoholické nápoje 10-18 h. z nápojového automatu (limonády, džusy, voda). Bezlepková a strava bez laktózy je k dispozici u snídaně a u dětského jídla u večeře.

Fitness a lázně
fitness. Wellness zóna na dvou podlažích s celkem 6 bazény - vnitřní a venkovní vířivka, plavecký bazén (14 x 7 m), sauny, parní lázně, infrakabina, sanarium, bylinná místnost, odpočívárny s vodními lůžky. K zapůjčení zdarma župany a osušky. Za poplatek (na vyžádání): solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
stolní tenis. Za poplatek: průvodcované túry, , minigolf, tenis, lezení, míčové hry, zapůjčení elektrokol, segway, aj. (může být od externích provozovatelů).
Pro rodiny: dětské herna, hlídání dětí a animační program pro různé věkové skupiny, vybavení pro nejmenší (dětské golfové kočárky, vaničky, ohřívačky lahviček, ...)
Regionální karta Katschberg Card zdarma (od 3 nocí pobytu) s řadou výhod a slev (např. využití lanovek zdarma, 1x za pobyt vstup do sportovního centra Katschberg - The Cage, program pro aktivní, slevy na vodní svět, aj.).


Mapa

Fotogalerie