Berg & Spa Hotel Urslauerhof **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 005 Kč

Popis

O hotelu
rodinně vedený 4 hvězdičkový hotel s 56 pokoji, na jaře 2023 částečně zrekonstruovaný, lounge s recepcí, společenská místnost, stylová restaurace, bar, výtah. Zahrada s lehátky a slunečníky. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Lokalita
hotel se nachází přímo v horské oblasti Hochkönig, centrum Hinterhalu cca 150 m., Maria Alm cca 8 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 460 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 515 km, 5 hodin a 35 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, telefonem, WiFi připojením, kabel. TV, pokojovým trezorem, fénem, župany k zapůjčení, balkonem.

Studio Hochkönig nebo Torscharte: cca 20-25 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a pohovka na spaní.
Juniorsuite Hochmais nebo Torscharte: cca 30 m2, pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka pro 2 os.1 dětská postýlka cca 15 €/noc, na vyžádání, platba na místě. Max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu 8-10.30 h s koutkem zdravé výživy. Při rezervace polopenze navíc: odpolední svačina 14.30-16.30 h., k večeři výběr z menu o 5 chodech, včetně salátů formou bufetu a koutkem se sýry. 1x týdně slavnostní večeře a rakouskými specialitami, nebo tematický bufet. Bezlepková, bezlaktózová a vegetariánská strava na vyžádání.

Fitness a lázně
wellness zóna s rozlohou cca 750 m2: panoramatický krytý bazén (8 x 4 m), spojený s venkovním bazénem (4 x 3 m, 7-19 h.). Panoramatická sauna, biosauna, infrakabina, aromatická parní lázeň, odpočívárny (15-20 h.). Fitness. Za poplatek: solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
stolní tenis. HochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev u smluvních partnerů (např.: použití lanovek zdarma v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, Hinterhalu, využití turistického autobusu, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a mnoho dalšího). Za poplatek: golfové hřiště Urslautal (18 jamek, cca 7 km).
Pro rodiny: dětská herna, venkovní trampolína.


Mapa

Fotogalerie