Luxusní pobyt zen v Dinarobin Beachcomber Golf Resort & spa *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 111 500 Kč

Popis

O hotelu
Na poloostrově Le Morne: měrem k cípu navazuje areál dalšího Beachcomberu Paradis a spolu nabízí přes 7 km překrásné pláže z bělostného písku lemující tyrkysovou lagunu. Z druhé strany hotel ohraničuje golfové hřiště a pak již ční skála Le Morne, jeden ze symbolů Mauritia.
Areály Le Paradis a Dinarobin dělí malá říčka (její ústí slouží jako hotelová marína) a kdo chce šetřit kroky může zdarma využít služeb pendlujících golfových vozíků a hotelového minivanu.
Spojení: z mezinárodního letiště transfer cca 1 hod. Do nejbližšího střediska Le Tamarin cca 15-20 minut taxíkem, do hl. města Port Louis cca 40-60 minut.
Po komplexní renovaci v r. 2009, kdy mj. přibyly menší bazény do každého prstence suites, nabízí hotel velkou lobby s recepcí a business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několik boutiques, kadeřnictví, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Centrální části vévodí sluneční terasa s rozsáhlým bazénem a dětským brouzdalištěm (celkem 6 bazénů v areálu). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži pochopitelně v ceně. Tradiční špičkový dětský klub, možno objednat baby sitting (za úhradu).
Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.


Lokalita
Poloostrov Le Morne na jihozápadním pobřeží.

Popis pokojů
- Junior suite - 65 m2 - Toto prostorné a zároveň intimní apartmá je orientováno na moře a nabízí krásný výhled do tropické zahrady hotelu. Z ložnice s otevřeným obývacím prostorem se vychází na terasu, která je plná svěžesti. Dřevo dodává nábytku originální nádech. Koupelny s odděleným sprchovým koutem, vanou a šatní skříní.
- Junior suite Beachfront - 65 m2 - apartmá nabízí nádherný výhled na pláž a třpytivou lagunu, který Vás přivítá každé ráno. Jakmile místnost zaplní sluneční světlo, vysoké stropy a jemné tóny interiéru vytvoří větší pocit prostoru. Sofistikovaný dřevěný nábytek doplněný sytými zemitými tóny pokojových doplňků dodává apartmá rafinovaný nádech. Z prostorné ložnice se vychází na útulnou terasu, kde si páry mohou vychutnat jedinečné chvíle při západu slunce. Toto apartmá kombinuje luxus a tropický půvab a nabízí vše, co může pár potřebovat pro dokonalý prázdninový pobyt.
- Senior suite - 115 m2 - Apartmá Senior okamžitě upoutají pozornost svým velkým prostorem a nádherným výhledem na moře. Velká arkýřová okna umožňují, aby vnitřní obytný prostor zalévalo přirozené světlo, které vytváří svěží a romantickou atmosféru.
Klíčovým slovem je elegance. Ložnice se otevírá do přepychové koupelny vybavené vanou a má dostatek místa pro dvě dospělé osoby. Útulný obývací pokoj leží v srdci apartmá a vede na venkovní terasu. Ta je navržena pro pohodlné venkovní posezení a nabízí jídelní kout i plyšový venkovní nábytek, na kterém můžete jednoduše relaxovat.
Hosté si můžou dopřát čistý luxus, protože v pokoji budou moci využívat exkluzivní vybavení, jako je iPod-dock a kávovar Nespresso. Vše bylo pečlivě promyšleno s důrazem na sebemenší detail, aby hosté zažili to nejlepší z luxusního ubytování na Mauriciu.
- 2 pokojová Femily suite - 130m2 - Rodinné apartmá obklopené svěží tropickou zahradou poskytuje luxusní útočiště pro všechny členy rodiny. Rodiče i děti si užijí velkorysé prostory, kde mohou trávit společný čas nebo jednoduše odpočívat. Terasa s plyšovým venkovním nábytkem, doplněná lehátky usazenými ve stínu polosoukromé zahrady, je navržena tak, aby nabízela to nejlepší ze života pod širým nebem v naprostém pohodlí. Tato oáza klidu, vyhrazená rodičům, pokračuje až do přepychové koupelny, jejíž součástí je velká šatní skříň. Diskrétní dveře vedou do dětského pokoje. Pohodlná čtecí křesílka z tradičního ratanu a klasický dekor vytvářejí v této části apartmá klidné schéma. Pozornost věnovaná sebemenšímu detailu je patrná v každém koutě. V ložnici a koupelně jsou rozloženy mini župany a pantofle a v ložnici a koupelně jsou připraveny nezbytné pomůcky a výrobky pro péči o děti, jako jsou ohřívače lahví a sterilizátory. Soukromý bazén každého půlměsíce nabízí rodinám také další klidné zákoutí pro společné trávení času nebo odpočinek ve stínu tropických palem.
ZEN suites - nejklidnější část hotelu vyhrazená pouze pro dospělé osoby, s vyhrazeným bazénem a úsekem plážeRestaurace, bary, stravování
SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Harmonie
POLOPENZE - snídaně buffet v hlavním restaurantu L´Harmonie, večeře buffet nebo výběr z menu tamtéž. Alternativně večeře a la carte (za příplatek) v Umami (japonská, thajská a korejská), Il Gusto (italská) nebo Le Morne Plage (mořské speciality). Ve všech restaurantech během dne stravování a la carte (za úhradu). 2 bary – hlavní Le Mahogany a plážový Le Cabanon.
ESCAPE BALÍČEK- Skutečným unikátem je koncept Escape package /balíček : Žádné bláznivé a masové, ale naprosto exkluzívní privátní zařízení pro část hotelových hostů, kde můžete v klidu a pohodě po celý den pít své oblíbené drinky, pochutnávat si na sendvičích a dalších dobrotách, užívat internet, číst noviny, a to vše již v ceně pobytu.


Fitness a lázně
Exkluzívní Beachcomber Spa s úžasnou klidovou atmosférou.

Aktivity v hotelu a okolí
V ceně vodní lyže a plachtění v sousedním Le Paradis, dále windsurfing, kanoe+kajaky, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, 3 kvalitní tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, beachvolejbal, badminton, stolní tenis, aerobic, jóga, fitness centrum. Za úhradu tenisové míčky, potápění (PADI), rybaření na otevřeném moři, půjčovné kol, výlety katamaranem. Denně zábavné a hudební produkce. Golf: Paradis International championship golf course (18 jamek, Par 72, 5.899m) uspokojí i poměrně náročné hráče. Denní green fee pro hotelové hosty cca 25 EUR, golfcart cca 50 EUR. Golf Club má výtečnou golf academy (za úhradu). Díky smlouvám lze využít i služeb dalších vynikajících 18-jamkových hřišť.Poloha:

Mauricius. Při tomto slově se snad každému automaticky vybaví slavná známka. Ano, právě tato známka způsobila to, že se o malý ostrov začal zajímat celý svět. Nádherný tropický ostrov vulkanického původu, je součástí souostroví Maskarén, v západní části Indického oceánu, na jih od Seychelských ostrovů a na východ od Madagaskaru. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům. Pláže ostrova jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Mauricius je obklopen korálovými lagunami, které tak vytvářejí ideální podmínky pro potápění. Mezi červeně, zlatě, modře či žlutě zbarvenými korály proplouvají ryby nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Ostrov je oblíbený milovníky moře, slunění, potápění, vodními lyžaři, surfaři, rybáři, jachtaři, hráči golfu a je také ideálním místem pro nakoupení krásných suvenýrů. Je perfektním místem pro podnikání pěších túr. Dovolená na Mauriciu není „za hubičku“, ale návštěvníci zdejších hotelů dostanou za své peníze servis a kvalitu na velmi vysoké úrovni.

Mapa

Fotogalerie