Constance Belle Mare Plage *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 74 500 Kč

Popis

O hotelu
Jeden z nejtradičnějších hotelů na Mauritiu (Golfresort roku 2005) u krásné zátoky a pláže na východě ostrova nabízí recepci/lobby, 5 restaurantů, 2 plážové restauranty, 5 barů, 4 bazény. Dostatek slunečníků a lehátek (v ceně). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.
DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO GOLFISTY: V době konání turnaje MCB je pro nezúčastněné (včetně hotelových hostů) uzavřeno hřiště Legend a na Links přístup výrazně omezen. Příští termín konání: 09. - 16.12.2019.

Lokalita
Na východě ve stejnojmenné lokalitě, v tropické zahradě, podél zátoky s bělostným korálovým pískem lemované černými lávovými skalisky. Z letiště cca 1-1,5 hod. jízdy, do Port Louis cca 45 minut.

Popis pokojů
Pokoje jsou rozmístěny v několika třípatrových křídlech. Základní kategorií jsou prostorné pokoje PRESTIGE se separátní koupelnou, sprchou a WC, klima, Sat-TV, telefonem, přípojkou na internet, sejfem, minibarem, balkonem či terasou směrem k moři. Maximální kapacita: 3 osoby. Vynikající JUNIOR SUITES jsou větší, mají navíc velké sofa a venkovní posezení. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 18 let. U obou kategorií (Prestige + Junior Suite) si lze připlatit lokaci přímo u pláže - variantu Beachfront. Nejnáročnějším klientům s rodinou, kteří chtějí separé, je k dispozici několik velmi luxusních patrových vil (2 ložnice, 2 koupelny, malý bazének v uzavřené zahradě), výhled na moře u několika z nich za příplatek.

Restaurace, bary, stravování
POLOPENZE = snídaně buffet v La Citronelle nebo kontinentální v Deer Hunter, večeře bohatý buffet v La Citronelle nebo menu v Deer Hunter, večeře ve stylovém restaurantu Blue Penny Café za příplatek. ALL INCLUSIVE = navíc oběd buffet v restaurantu La Kaze nebo menu v Deer Hunter nebo snacks v Le Swing, plus rozsáhlá kolekce nealko- a alkoholických nápojů místní i mezinárodní produkce. K tomu pokojový minibar (plnění 1x denně) a odpolední nabídka kávy a čaje. Hosté ve vilách mají v základní ceně snídani, polopenze či all incl. za příplatek. Změna vyhrazena

Fitness a lázně
Výtečné wellness centrum USpa.

Aktivity v hotelu a okolí
Windsurfing, kajaky, plachtění, šnorchlování, šlapadla, lodě se skleněným dnem, vodní lyže, 4 tenisové kurty, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, jacuzzi, fitness, squash, sauna, pára. Za úhradu rybaření, PADI potápěčské centrum, masáže. Golf 2 hřiště (The Legend - 18 jamek, Par 72, 6.014 m; The Links - 18 jamek, Par 71, 5.942 m). Pozor: interní předpisy hotelu umožňují vyžádat max. 2 tee times předem, další pak přímo na místě.


Poloha:

Mauricius. Při tomto slově se snad každému automaticky vybaví slavná známka. Ano, právě tato známka způsobila to, že se o malý ostrov začal zajímat celý svět. Nádherný tropický ostrov vulkanického původu, je součástí souostroví Maskarén, v západní části Indického oceánu, na jih od Seychelských ostrovů a na východ od Madagaskaru. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům. Pláže ostrova jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Mauricius je obklopen korálovými lagunami, které tak vytvářejí ideální podmínky pro potápění. Mezi červeně, zlatě, modře či žlutě zbarvenými korály proplouvají ryby nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Ostrov je oblíbený milovníky moře, slunění, potápění, vodními lyžaři, surfaři, rybáři, jachtaři, hráči golfu a je také ideálním místem pro nakoupení krásných suvenýrů. Je perfektním místem pro podnikání pěších túr. Dovolená na Mauriciu není „za hubičku“, ale návštěvníci zdejších hotelů dostanou za své peníze servis a kvalitu na velmi vysoké úrovni.

Mapa

Fotogalerie