Parc Hotel Lago di Garda ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 510 Kč

Popis



Ubytování:

Popis - Hotel se nachází asi 2,5 km od centra městečka Peschiera del Garda a od jezera Lago di Garda, tvoří součást rozlehlého areálu Parc Hotel Paradiso a Golf Resort, společně s dalšími třemi ubytovacími kapacity (hotely a residence), součástí je i gofové hřiště. Hotelové pokoje se nachází ve dvou budovách, pokoje typu STANDARD jsou přímo v hlavní hotelové budově.Vybavení: recepce, wi-fi, parkoviště a garáže, úschovna kol, wellness centrum (sauna, turecké lázně, krytý vyhřívaný bazén, vířivka, posilovna - za poplatek). Pro děti je k dispozici mini a junior klub, dětské hřiště, herna s videohrami, biliár a zábavné animační programy. Od března do října možnost využít zdarma hotelový bus do centra městečka Peschiera.

Strava - snídaně formou bufetu nebo polopenze (večeře formou bufetu, předkrmy, hlavní chody, salátový bar, dezerty, nápoje k jídlu v ceně - červené a bílé víno, kola, limonády, voda, čepované pivo) nebo "Parc Premium Inclusive", pouze v termínu 13.04. až 20.09. (snídaně, večeře, snack, zrmzlina a nápoje během celého dne)

Typ ubytování - DBV - Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (cca 22 m2), oba jsou v exkluzivním "Relais", nemají balkon, ale jejich vybaveníje jedinečné DA - Standardní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky s balkonem nebo terasou (cca 18 m2), kompletně zrekonstruovaný a s podlahou z dlažby, díky rozkládací pohovce se mohou ubytovat až 4 osoby DUS - Jednolůžkový pokoj (cca 18 m2)

Cena zahrnuje - ubytování se snídaní nebo s polopenzí dle ceníku

Povinný poplatek - pobytová taxa 1,50 EUR / osoba / noc

Fakultativní poplatek - Malý pes možný (mimo společné prostory), nutno vyžádat předem.

Fotogalerie