Apartmány Polynesia ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 236 Kč

Popis


Poloha:

Umag Na úzkém výběžku západního pobřeží Istrie leží městečko Umag, v jehož domech se uchovaly četné stopy gotických, románských a barokních stavebních prvků. Jižní strana výběžku tvoří mělkou zátoku, na jejíž zalesněné straně je turistická část s hotely, kempy, apartmány, restauracemi, zábavními a sportovními centry. Širší rekreační oblast tvoří Umažská riviéra začínající na severu od ústí řeky Dragonje a zahrnující několikakilometrovou oblast přilehlých zátok. Patří sem moderní turistické středisko Punta, které navazuje bezprostředně na městečko Umag, dále blízká střediska Stella Maris a Katoro. Poněkud vzdálenější jsou střediska Savudrija a Kanegra, odkud je vidět slovinské a italské pobřeží a někdy i zasněžené vrcholky Alp. Ta to severozápadní část Istrie je zároveň pro naše turisty nejlépe dosažitelná.


Ubytování:

Tipy - - rodinné apartmány - kompletně vybavené středisko - blízko ČR

Obecný popis - středověké městečko Umag je prvním turistickým střediskem na západní straně Istrie při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací.

Poloha - resort s apartmány a bungalovy Polynesia naleznete ve středisku Katoro, cca 3 km od centra Umagu.

Vybavení - centrální restaurace, café bary, pizzerie, fast food, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén (oba dva se sladkou vodou). V blízkosti jsou různé stánky, obchody, supermarket, ambulance. Lehátka u bazénu zdarma (v omezeném množství). Slunečníky nejsou k dispozici. Na pláži možnost pronájmu slunečníků a lehátek za poplatek.

Ubytování - CS2TP - BGW 2+0, cca 27 m2 - 2lůžkový bungalov se sprchou a WC - místnost se 2 lůžky a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. CA2TP2 BGW 2+2, cca 46 m2 - 2lůžkový bungalov s možností 2 přistýlek se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. CA4TP1 - BGW 4+1, cca 52 m2 - 4lůžkový bungalov s možností přistýlky se sprchou a WC - 1x 2lůžková ložnice a 1x 1lůžková ložnice, denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, terasa nebo balkon. EA2BP1 - APT 2+1, cca 39 m2 - 2lůžkový apartmán s možností přistýlky se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost s pohovkou a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. EA2BP2 - APT 2+2, cca 47 m2 - 2lůžkový apartmán s možností až 2 přistýlek se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. EA2BP3 - APT 2+3, cca 50 m2 - 2lůžkový apartmán s možností až 3 přistýlek se sprchou a WC - 1x ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a pohovkou pro 1 osobu a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. ES2BP1 - 2+1 STUDIO, cca 32 m2 - 2lůžkové Studio s možností přistýlky se sprchou a WC - místnost se 2 lůžky a pohovkou a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. Každý apartmán se sprchou a WC, zařízeným kuchyňským koutem pro jednoduché vaření. Lůžka v denní místnosti jsou ve většině formou rozkládací pohovky pro 1-2 osoby nebo rozkládacího křesla pro 1 osobu. Bungalovy a apartmány různých typologií umístěny v rámci resortu ve více řadových stavbách.

Stravování - vlastní stravování, snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Doplňující informace - - dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma - domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek 16 EUR/den, pouze malá plemena do 10 kg, zákaz ve společenských prostorách - parkování: v areálu, za poplatek 1,2 EUR/auto/den

Sport a zábava - středisko zajišťuje bohatou nabídku (v hlavní sezóně) celodenních a večerních animací pro dospělé a děti (dětský mini club, hudební večery s živou muzikou a různá vystoupení). V blízkosti diskotéka, tenisové kurty se školou tenisu, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty a další.

Pláž - přírodní, částečně kamenité pláže, betonové platy s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře (ideální pro rodiny s dětmi), na pláži jsou tobogány, snack bar a další. Vzdálenost od pláže cca 50-250 m (dle umístění ubytování).

Povinné poplatky na místě - pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.

Mapa

Fotogalerie