Jižní Vietnam ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 58 990 Kč

Popis

15 denní okruh po jižním Vietnamu s relaxem na tropickém ostrově Phu Quoc! Na křídlech 5* aerolinií Qatar Airways!

Poloha:

Dle programu


Ubytování:

Vybaveni - Dle programu

Program:

1. den
8. 3. středa – v dopoledních hodinách odlet z Prahy z Letiště Václava Havla do Ho Chi Minh City, směr Vietnam

2. den
9. 3. čtvrtek - přílet ráno do Ho Chi Minh City, největšího města Vietnamu, dříve známého jako Saigon, večerní výhled z ikonického mrakodrapu Bitexco Financial Tower, nocleh v Ho Chi Minh City.

3. den
10. 3. pátek - snídaně, cesta do města Mui Ne, přejezd do centra města - krátká zastávka u jednoho z největších kotvišť vietnamských lodí a rybářského tržiště, posléze procházka potokem Suoi Tien po písečném dně skrze miniaturní Velký kaňon s písečnými útvary, krátká procházka po oranžových písečných dunách Doi Hong, volný program u hezké dlouhé pláže, nocleh v Mui Ne.

4. den
11. 3. sobota - snídaně, pochod (nebo fakultativně 4x4) po bílých písečných dunách Doi Cat Trang ve stylu pouště, návrat do Mui Ne, relax u moře, vodní aktivity, individuální volno, nocleh v Mui Ne.

5. den
12. 3. neděle - snídaně, odjezd podél pobřeží, zastávka u unikátní písečné pláže Mui Dinh obklopené balvany, příjezd do plážového střediska Nha Trang, vstup do krásného komplexu věží Čamské říše – Tháp Ba Po Nagar, po zbytek dne dle zájmu - typický vietnamský trh, katedrála, pláž, vodní aktivity, rušný noční život, restaurace, apod., nocleh v Nha Trang.

6. den
13. 3. pondělí - snídaně, přejezd do horského regionu Dalat (cca 1 500 m nad mořem) pyšnící se čistým horským vzduchem a scenériemi květinových zahrad, prozkoumání neuvěřitelně pitoreskního buddhistického chrámu Linh Phuoc pagoda, přejezd k čajovým plantážím – procházka mezi těmi nejkrásnějšími v Cau Dat, možnost ochutnávky a nákupu čaje, zastávka u historického nádraží Trai Mat Station, nocleh v Dalat.

7. den
14. 3. úterý - snídaně, odjezd směr jih, exkurze továrny na hedvábí Cuong Hoan, zastávka u kávových plantáží, sestup k úchvatným vodopádům Pongour Falls (100 m široké, 40 m vysoké), nocleh v Bao Loc.

8. den
15. 3. středa - snídaně, přes horský průsmyk Deo Bao Loc dojezd do Ho Chi Minh City, nasátí atmosféry této rušné metropole, prohlídka centra města – mnoho koloniálních budov a svatostánků, jako např. radnice Hotel de Ville, Palác Sjednocení, Saigon Opera, katedrála Notre Dame, atd., nákupy v Ben Thanh Market, nocleh v Ho Chi Minh City.

9. den
16. 3. čtvrtek - snídaně, cesta k památce války ve Vietnamu – k rozsáhlým podzemním tunelům Cu Chi, poté přejezd do Can Tho, největšího města delty Mekongu, proslaveného svými plovoucími trhy a pagodami, nocleh v Can Tho.

10. den
17. 3. pátek - brzký ranní odjezd tradiční lodí k Cai Rang, k největšímu plovoucímu trhu delty Mekong, interakce s prodejci přímo z lodě, snídaně na palubě, plavba vodními kanály, krátký pochod vesnicí mezi plantážemi a po okolí delty řeky, odpoledne volný program v Can Tho, možná procházka po nábřeží a centrem města – přes Ninh Kieu Park až k buddhistickému chrámu Chua Phat Hoc, nocleh v Can Tho.

11. den
18. 3. sobota - snídaně, odjezd z Can Tho do přístaviště Ha Thien (popřípadě Rach Gia), odtud přejezd lodním trajektem na tropický ostrov Phu Quoc, relax u moře Thajského zálivu, nocleh na Phu Quoc.

12. den
19. 3. neděle - snídaně, poznávání nejkrásnějšího ostrova Vietnamu s bílými plážemi, mnoho fakultativních aktivit, šnorchlování, výlet na lodi, rybářské výlety, túry v přírodě, pronájem skútru, krásné pláže, perlové farmy, lanovka, rybářské vesničky, vodopády a mnoho dalšího, nocleh na Phu Quoc.

13. den
20. 3. pondělí - snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

14. den
21. 3. úterý - snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

15. den
22. 3. středa - snídaně, individuální volno, relax, fakultativní aktivity, nocleh na Phu Quoc.

16. den
23. 3. čtvrtek - snídaně, přelet do Ho Chi Minh City a následně odlet zpět do Prahy.

17. den
24. 3. pátek - v ranních hodinách přílet do Prahy na Letiště Václava Havla.

Mapa

Fotogalerie