Adventní královský Londýn (ubytování u Oxford Street) ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 11 990 Kč

Popis

Proč právě s námi?
hotel *** 150 m od Oxford Street a stanice metra hotel přímo naproti Primarku snídaně v ceně zkušený průvodce BONUS: 1x dvouchodová večeře v pubu zdarma! V rámci tohoto zájezdu vřele doporučujeme návštěvu alespoň jednoho z kvalitních londýnských muzikálů. Londýnský West End je právem nazýván kolébkou muzikálů - v počtu divadel předčí i slavnou Broadway, a právě tady měly své světové premiéry tituly jako Fantom opery či Bídnici. Londýn nabízí to nejlepší ze světové muzikálové produkce. My si Vám dovolujeme krátce představit 6 titulů, jejichž návštěva se (i bez znalosti anglického jazyka) stane nezapomenutelným zážitkem. Ať už si vyberete kterýkoli, nebudete litovat. Poznáte, jak velmi se liší londýnské muzikály od české produkce. A nemusí Vás ani trápit obávaný „dress code“ (prozradíme Vám, že v Londýně si na něj totiž vůbec nepotrpí).
Na každý muzikál nabízíme vstupenky několika cenových kategorií (přesné ceny najdete v rezervačním formuláři):
prémiová místa - pár nejlepších míst v divadle s nejlepším výhledem tip průvodce - tato cenová kategorie zajistí ničím nerušený zážitek za příznivou cenu (obvykle místa v předních řadách z boku) kategorie 1 - místa hned vedle prémiových míst kategorie 2 - místa v zadní části hlediště (může být i na balkóně) kategorie 3 - nejlevnější místa v divadle, která však mohou mít omezený výhled  
THE PHANTOM OF THE OPERA
(Her Majesty´s Theatre)

Nejúspěšnější muzikál všech dob z dílny Andrew Lloyd Webbera i po 30 letech od slavnostní světové premiéry v Her Majesty´s Theatre stále okouzluje londýnský West End. Doporučujeme pro všechny, kteří do Londýna na muzikál letí poprvé. Původní londýnská produkce je mekkou pro všechny muzikálové nadšence, kteří se vrací znovu a znovu za tajemným Fantomem a krásnou Christine. Podle mnoha diváků jde o nejlepší muzikál vůbec. Kouzelná hudba, skvělý příběh, úžasná podívaná!

 
MARY POPPINS
(Prince Edward Theatre)

Nenechte si ujít návrat jedné z největších a nejkrásnějších muzikálových show, která chytne za srdce malé i velké. Muzikál podle románu britské spisovatelky P. L. Travers a světoznámého holywoodského filmu společnosti Walt Disney vypráví příběh rodiny Banksových, kteří žijí ve svém domě v Londýně na Cherry Tree Lane a do jejichž života "přilétne" kouzelná chůva Mary Poppins, která zcela změní jejich dosavadní způsob života. Pohádkový příběh, kterým vás provede vypravěč Bert, je plný humoru, dojetí, velkolepých efektů a dechberoucích kouzelnických triků. Návštěva tohoto představení se zcela jistě stane jedním z nejkrásnějších divadelních zážitků vůbec.

 
MAMMA MIA!
(Novello Theatre)

Hity, které zná každý, skvělý příběh, úžasná podívaná! Užijte si večer s muzikálem, který zahřeje na duši. Jedna matka, jedna dcera a tři možní otcové plus svatba na řeckém ostrově. Skvělé pěvecké a taneční výkony, skvělá podívaná a především 22 písní skupiny ABBA. Nenechte si ujít jeden z top londýnských muzikálů, který celosvětově shlédlo více než 60 milionů lidí. Super Trouper večer, který stojí za Money, Money, Money pro všechny Dancing Queen.

 
WICKED
(Apollo Victoria Theatre)

Jeden z nejlepších moderních muzikálů současnosti si již získal srdce mnoha milionů diváků po celém světě. To, co se jeví jako dobré a zlé, může být ve skutečnosti úplně naopak. V kouzelném příběhu nepochopené čarodějnice Elphaby se najde každý. Skvělá hudba, strhující pěvecké a taneční výkony, velkolepá scéna. Návštěvu této inscenace nelze jinak než doporučit. Muzikálová volba průvodce! 

 
LES MISÉRABLES
(Sondheim Theatre)

Muzikál muzikálů - Les Misérables (u nás známý jako Bídníci) je nejdéle hraným londýnským muzikálem (hraje se od roku 1985). Vraťte se na francouzské barikády, stejně jako 70 milionů diváků ve 44 zemích a ve 22 světových jazycích. Bývalý vězeň Jean Valjean uniká policejnímu důstojníkovi Javertovi, aby se mohl postarat o Cosettu, dceru zemřelé Fantiny. Světový muzikál s hity jako "I Dreamed A Dream", "Bring Him Home", "One Day More", "On My Own" a "The Master of the House" vás chytí u srdce.

 
THE LION KING
(Lyceum Theatre)

Muzikál inspirovaným slavným filmem Lví král od Walta Disneye s hudbou od Eltona Johna. Tato skvěle hodnocená show Vás přenese do africké džungle a vy budete vtaženi do příběhu lvíčete Simby, jeho zlého strýce Scara, věrných souputníků Timona, Pumbay a lví slečny Naly. Těšit se můžete na hity „Circle of Life“, „Hakuna Matata“ a samozřejme „Can You Feel the Love Tonight“. Lví král je především úžasná podívaná se skvělými scénickými efekty.Ubytování:

Ubytování - Ubytování je zajištěno v elegantním viktoriánském hotelu Best Western Corona *** v samém centru města. Zastávka metra je vzdálena pouhé 2 minuty chůze. Před hotelem je také zastávka double-deckeru, jehož trasa vede kolem Westminster Abbey, Big Benu, Trafalgarského náměstí, Leicester Square až do Camden Town. Supermarket je od hotelu pouhých 5 minut chůze. Nekuřácké dvoulůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV, fénem, sadou pro přípravu kávy a čaje a WiFi zdarma. Nezapomenutelnou se stane večerní procházka od hotelu po nábřeží Temže k Big Benu (pouhých 20 min). Stravování: za příplatek hotel nabízí výborné snídaně v hotelu (káva, čaj, toasty, marmelády, sladké pečivo, jogurt, ovoce, sýr, šunka, míchaná vajíčka, smažená vejce, anglická slanina, pečené fazole, snídaňové klobásy) nebo fakultativně s průvodcem v okolních kavárnách či typická anglická snídaně v jednom z okolních pubů. UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY Tento zájezd je určen pro skupiny 10

Program:

1. den,
odlet z Prahy v poledních hodinách, přílet do Londýna, ubytování, odpolední procházka po nejdůležitějších památkách Londýna: Westminster Abbey (místo korunovace panovníků), Houses of Parliament se symbolem Londýna – Big Benem, Trafalgarské náměstí s vánočním stromem, Piccadilly Circus, vánoční trh na Leicester Square, vánoční rozjímání u voňavých obchůdků a stánků v Covent Garden, ze kterých dýchá stará dobrá Anglie, příjemným bonusem bude večeře v pubu

2. den,
dopoledne pokračuje poznávání Londýna: Buckinghamský palác (sídlo královny Alžběty II.), návštěva vyhlášených farmářských trhů Borough Market s dokonalou prezentací nabízeného zboží, The Shard (nejvyšší budova EU), Millennium Bridge, Shakespearovo divadlo The Globe, katedrála Sv. Pavla, odpolední návštěva hradu Tower (korunovační klenoty, popraviště), procházka přes ikonický Tower Bridge a kolem křižníku HMS Belfast; fakultativně podvečerní „let“ na novodobé dominantě města London Eye; možnost večerní návštěvy muzikálového představení ve West Endu (doporučujeme The Phantom of the Opera v Her Majesty´s Theatre)

3. den,
volný čas, který lze využít na návštěvu muzeí (Britské muzeum, Natural History Museum, Vědecké muzeum, V&A Museum atd. – uvedené jsou zdarma) či galerií (Tate Modern, National Gallery atd. – uvedené jsou zdarma), nákupy, procházku Hyde Parkem či individuální návštěvu dalších pamětihodností; podvečerní výlet lodí do oblasti Greenwiche spojený s vyhlídkovou jízdou kabinkou lanovky Emirates Air Line přes řeku Temži

4. den,
dopoledne možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, možnost oběda v Chinatown („sněz, co můžeš“), nákupy vánočních dárků na vyhlášené nákupní ulici Oxford Street, odpoledne transfer na letiště a v podvečer odlet do Prahy

Mapa

Fotogalerie