Side bay (ex sun Beach) ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 21 190 Kč

Popis

Menší hotel Side Bay (Ex Sun Beach) s přátelskou atmosférou je situován přímo u dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v centru oblíbeného letoviska Side (Turecko). V hotelu najdete vstupní halu s recepcí a lobby, TV místnost, Wi‑Fi připojení (ve společných prostorech zdarma), restauraci, bar, sluneční terasu, bazén a dětské brouzdaliště. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Hotel pořádá příležitostně animační programy. Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek. V bezprostřední blízkosti hotelu je nesčetné množství nákupních možností, bazarů a restaurací, které lemují také promenádu, vedoucí podél pláže do centra Side s historickými památkami. Hotel doporučujeme všem, kteří vyhledávají ubytování u pláže a zároveň v dosahu historického centra Side.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, minibar (doplňován denně vodou), TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností 1 přistýlky – 2 místnosti (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (doplňován denně vodou), TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, minibar (doplňován denně vodou), TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, minibar (doplňován denně vodou), TV/SAT, fén, koupelna a balkon.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, a zákusek, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00).


Mapa

Fotogalerie