Panorama ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 18 990 Kč

Popis

Velice oblíbený moderní hotel s dlouholetou tradicí má vynikající polohu přímo na písečné pláži v dosahu centra letoviska Alanya. Hotel je složen z několika budov a je rozdělen pobřežní komunikací do dvou částí. Obě části hotelu spojuje podchod. V hlavní budově přímo na pláži se nachází recepce s Wi-Fi zdarma, restaurace, a la carte restaurace (za poplatek, nutná rezervace), plážový bar (součást all inclusive) a panorama bar s nádherným výhledem na moře a historické centrum Alanye. Lehátka a slunečníky jsou na písečné pláži s pozvolným vstupem do vody zdarma. V druhé části hotelu obklopené krásnou udržovanou zahradou je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, snack bar, bar u bazénu, turecké lázně, sauna, fitness, společenská místnost, miniklub (6-12 let), dětské hřiště a obchod a kadeřnictví (obojí za poplatek). V areálu hotelu si můžete zahrát tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, kulečník, volejbal, na pláži je nabídka vodních sportů za poplatek. Hotel pro své hosty pořádá večerní vystoupení a jiné animační programy. Historické centrum Alanye je vzdálené 400 m, nákupní možnosti se nachází v blízkosti hotelu. Tento hotel v samém srdci Alanye je ideálním místem pro ty, kteří chtějí mít ubytování v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom v dosahu nákupních možností a večerní zábavy.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v části u bazénu.

Jednolůžkové pokoje (max. obsazenost 1 dospělá osoba), klimatizace, minibar (za poplatek), TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa. Pokoje jsou umístěny v části u bazénu.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, lehký snack během dne, káva, čaj, zákusky a půlnoční polévka. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby (10.00–24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).


Mapa

Fotogalerie