Hotel Club Tarhan Serenity ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 18 299 Kč

PopisUbytování:

Výhody nabídky 1 - ideální pro rodiny s dětmi

Výhody nabídky 2 - poloha hned u pláže

Výhody nabídky 3 - renovované pokoje

Výhody nabídky 4 - bazény se skluzavkami

Středisko - Didyma

Poloha - Renovovaný komplex dvou až čtyřpatrových budov se nachází přímo u pláže. Centrum Didymy se nachází cca 7 km od hotelu, letiště v Bodrumu je vzdálené cca 80 km.

Pláž - Písečná, hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláží zdarma.

Vybavení - Recepce, restaurace, 2 a la carte restuarace, bary, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, konferenční místnost, minimarket; vnitřní bazén, venkovní bazény (1 se skluzavkou a toboganem), dětský bazén, lehatka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování - Renovované dvoulůžkové klubové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní příslušenství (WC, sprcha, fén), klimatizací, SAT/TV, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkon.

Strava - All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), kávu, čáj a zákusky, zmrzlinu, odpolední a noční snack, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. A la carte restaurace 1x pobyt zdarma (nutná rezervace předem).

Sport a zábava - Posilovna, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, aerobik, šipky, stolní tenis, miniklub (4-12 let), animace pro děti a dospěle, centrum spa, sauna, turecká lázeň; za poplatek masáže a kosmetické procedury.

Cena zahrnuje - * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Mapa

Fotogalerie