Emelda sun Club *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 37 890 Kč

Popis

Luxusní a moderní hotelový komplex leží v pečlivě udržované zahradě přímo u soukromé písečně-oblázkové pláže, vstup do moře je možný i z mola. Centrum letoviska Kemer s malebným přístavem je vzdáleno asi 10 km a je dostupné místní dopravou. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací (v turecké je 1x za týdenní pobyt večeře zdarma, nutná rezervace) a několik barů včetně plážového (součást ultra all inclusive). Velkou předností jsou 2 bazény pro dospělé, 2 dětské bazény a bazén se skluzavkami a zábavní park pro děti. Slunečníky, lehátka a osušky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Dále mohou klienti využít dětské hřiště, miniklub, nákupní arkádu, 2 tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, šipky, vodní gymnastiku a další. K dispozici jsou také denní i večerní animační programy. Relaxovat můžete v hotelovém wellness centru (za poplatek) nebo fitness centru. Luxusní hotel s krásným ubytováním, vynikající kuchyní, bohatým zázemím a s vysokým standardem služeb doporučujeme i pro nejnáročnější klientelu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, minibar (denně doplňován), TV/SAT, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (min. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-13 let, max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, minibar (denně doplňován), TV/SAT, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování

Ultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, zmrzlina, káva a čaj, noční bufet. Neomezené množství vybraných místních i importovaných alkoholických a nealkoholických nápojů (24 hodin denně). Součástí ultra all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).


Fotogalerie