Beyond Resort Krabi 4* ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 46 500 Kč

Popis

O hotelu
Hotel Beyond Resort Krabi 4* patří do kvalitního řetězce Kata Group. Skupina Kata patřila k pionýrům hotelnictví na Phuketu a na Krabi a patřila vždy ke společnostem, které velmi dbají na úroveň personálu a kvalitu služeb.

Lokalita
Beyond Resort Krabi
98 Moo 3, Klong Muang Beach, Tambon Klong Muang, Nongtalay, Krabi 81180, Thailand

Popis pokojů
Všech 129 pokojů je vybaveno kvalitním nábytkem, klimatizací, varnou konvicí nebo kávovarem, minibarem, dobrou koupelnou a TV.

Superior – 26 m2
Nejmenší pokoje v celém hotelu. V naší nabídce je nenajdete, ale pokud byste si je přáli objednat, můžeme je pro vás vyžádat. Pokoje mají výhled do zahrady a mají malou terasu nebo balkon se stolečkem a křesílky.

Villa Garden – 48 m2
Naše základní kategorie pokojů. Příjemně prostorný pokoj, s velkou koupelnou a terasou nebo balkonem s výhledem do zahrady. Velikost pokoje umožňuje přidat přistýlku pro dítě.

Deluxe Seaview – 32 m2
Velmi příjemné pokoje s výhledem na moře a bazén. Pokoje jsou ideální pro dvě osoby. Mají balkón se stolkem a křesílky (výhled na moře!).

Villa Premier Sea View – 48 m2
Pokoje jsou součástí dvojdomku, zasazeného do zeleně s výhledem na moře. Mají velkou terasu nebo balkon se stolkem a křesílky.

Suite – 65 m2
Krásné apartmá, které má spolu s terasou až 140 m2. Je situováno do 2 a 4 patra budovy a má nádherný výhled. K vybavení patří i vířivá vana krásným výhledem a moderní stylový nábytek.

Restaurace, bary, stravování
Kvalitní menu složené nejen z asijské a thajské kuchyně, ale i z kuchyně západní.


Mapa

Fotogalerie