Hotel Sea View Lodge ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 23 199 Kč

PopisUbytování:

Výhody nabídky 1 - komorní a stylový hotel

Výhody nabídky 2 - pouze 11 pokojů

Výhody nabídky 3 - přímo u krásné pláže

Výhody nabídky 4 - ideální pro relaxaci a odpočinek

Středisko - Jambiani

Poloha - Komplex bungalovů je umístěn v tropické zahradě, přímo u pláže, cca 500 m od městečka Jambiani, cca 55 km od Stone Town a cca 50 km od letiště.

Pláž - Veřejná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a osušky na vyhrazené hotelové pláži zdarma.

Vybavení - Vstupní hala, recepce, TV koutek, restaurace, plážový bar, butik, WiFi zdarma, bazén, vířivka; lehátka a osušky zdarma.

Ubytování - Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti  jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, WiFi, trezorem a terasou; za příplatek minibar.

Stravování - Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu s částečnou obsluhou, možnost dokoupení plné penze Plus s limitovaným množstvím nealkoholického nápoje nebo vody k hlavním jídlům.

Sport a zábava - Za poplatek masáže.

Cena zahrnuje - * leteckou přepravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků   * transfery v cíli zájezdů   * 6 noclehů   * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu   * služby česky mluvícího delegáta   * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace - Informace: Platnost cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu.   Cena nezahrnuje:   * turistické vízum - cca 50 USD/osoba - platba na letišti po příletu do destinace, je vyžadována platba kartou (nelze v hotovosti), nejsou akceptovány karty American Express * povinnou pobytovou taxu - cca 1 USD/osoba/noc

Mapa

Fotogalerie