Pobyt pod Alpami - švýcarská perla Saas Fee - v zajetí čtyřtisícovek s kartou ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 16 990 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - Ubytování je zajištěné v ***hotelu přímo v centru lyžařského světoznámého střediska Saas Fee. Pokoje mají vlastní sociální zařízení sat. TV, telefon, a fén.

Program:

1. den:
odjezd v odpoledních hodinách z ČR do Švýcarska.

2. den:
ráno příjezd do SAAS FEE (1 800 m), snídaně, ubytování dle možností hotelu, vyjedeme lanovkou na HANNIG (2 350 m), panoramatickou procházkou k jezeru GLETSCHERSEE (2 000 m), dále pěšky až do SAAS FEE, výjezd na LÄNGFLUH (2 870 m), kde můžeme vidět sílu ledovců, sjezd do hotelu, večeře.

3. den:
snídaně, odjezd busem do SAAS GRUND, výjezd lanovkou na HOCHSAAS (3 200 m), všichni sjezd do KREUZBODEN (2 397 m). Květinovou promenádou k chatě ALMAGELLERALP (2 184 m), lesním údolím pak k horní stanici lanovky FURGGSTALDEN (1 893 m), sjezd lanovkou do SAAS ALMAGELLU (1 678 m) místním busem či lehkou cestou do hotelu, večeře.

4. den:
snídaně, odjezd do STALDENU (800 m), výjezd lanovkou do GSPON (1 900 m). jen okruh kolem GSPONU a lanovkou zpět, busem do SAAS GRUNDU - ještě výstup kapličkovou cestou do hotelu, večeře.

5. den:
snídaně, odjezd k největší evropské hrázi na MATTMARKT (2 200 m). Okružní procházka kolem nádrže a busem do hotelu nebo možnost výstupu při cestě do hotelu v SAAS ALMAGELLU (1 678 m) - výjezd sedačkovou lanovkou na HEIDBODME (2 400 m), hezké výhledy, zpět opět lanovkou a potom pěšky do hotelu, večeře.

6. den:
snídaně, z hotelu pěšky k lanovce. Výjezd kabinkovou lanovkou a „metrem“ až na ALLALIN (3 500 m, úsek Feldkinn-Allalin fakultativně), opravdu fantastické výhledy na ledovce a čtyřtisícovky, prohlídka ledového muzea, sjezd metrem do FELDSKINNU (3 000 m), ledovcová procházka k chatě BRITTANIAHÜTTE (3 030 m) zpět do Feldskinnu a sjezd do hotelu, večeře.

7. den:
snídaně, krátký program v Saas Fee - možnost využití sáňkařské dráhy, koloběžky, plaveckého bazénu, lehká turistika v blízkém okolí, odpoledne odjezd do ČR.

8. den:
v brzkých ranních hodinách příjezd do ČR.

Fotogalerie