Sandals Halcyon Beach 4,5* - all Inclusive ****+

Dejte vědět svým přátelům:

od 124 500 Kč

Popis

O hotelu
Sandals Halcyon Beach St. Lucia, ultimátní plážový resort, je jako stvořený pro zamilované. Uvnitř přirozeně krásné krajiny Svaté Lucie se skrývá tajná zahrada plná exotických květin, svěžích palem a krásných stromů, kde se páry scházejí, aby se se znovu a znovu zamilovaly.
Pravý plážový resort se vzrušující atmosférou Karibiku a klidem opuštěného ostrova, což z něj dělá "domov daleko od

domova. Resort se rozprostírá podél 1050 metrů dlouhé pláže s bílým pískem. Pokoje vyzdvihují pravou karibskou architekturu, všechny v 1 a 2patrových budovách, uprostřed kaleidoskopu barev odlehlých a svěžích zahrad.


Lokalita
Hotel se nachází v zálivu Choc Bay, cca. 5 km severně od hlavního města Castries a cca. 50 km od mezinárodního letiště.

Popis pokojů
Hotel má 169 pokojů různých kategorií. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchou, fénem, klimatizací, TV, wifi zdarma, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí, žehličkou.

Typy pokojů:

Standard
Crystal Lagoon Poolside Luxury

Club Level:
Beachfront Honeymoon Walkout Club Level Room with Patio Tranquility Soaking Tub
Beachfront Club Level Walkout Room with Patio Tranquility Soaking Tub
Oceanview Club Level Room with Balcony Tranquility Soaking Tub
Grand Luxe Club Level Walkout Room with Patio Tranquility Soaking Tub
Crystal Lagoon Walkout Swim-up Club Level
Grand Luxe Club Level Room with Balcony Tranquility Soaking Tub

Butler Elite Service - s vlastním komorníkem
Beachfront Crystal Lagoon Swim-up Butler Room with Patio Tranquility Soaking Tub
Beachfront Honeymoon Butler Room with Private Pool Sanctuary
Honeymoon Butler Room with Private Pool SanctuaryRestaurace, bary, stravování
V hotelu je 6 restaurací s karibskou, italskou, mezinárodní, asijskou kuchyní a gril na pláži. 7 barů.

Fitness a lázně
V areálu hotelu je posilovna a SPA.

Aktivity v hotelu a okolí
Hotel má 3 bazény a 2 jacuzzi, 2 tenisové kurty, z vodních sportů lze využít windsurfing, šlapadla, kajaky, vodní lyže a potápění.


Poloha:

Vulkanický ostrov Svatá Lucie je divokým, hornatým karibským rájem, který snese jenom stěží srovnání s jinými karibskými destinacemi. Pro svou krásu byla Svatá Lucie často přezdívaná "Helen of the West Indies" po legendární antické krásce, kvůli které vedli Řekové s Trojany dlouhou desetiletou válku. V průběhu 18. století sváděli o nadvládu nad ostrovem boje Francouzi s Angličany. Celkem 14 krát změnila St. Lucia svého vládce, aby se konečně v roce 1814 na základě "Pařížské dohody" stala britskou kolonií. Jižní část ostrova je neustále vulkanicky činná, na úbočí kráteru Soufriére vyvěrá mnoho horkých pramenů - potenciálních zdrojů geotermální energie. Na Svaté Lucii najdou návštěvníci pláže, hornaté vnitrozemí ostrova s rozmanitou tropickou vegetací, bujné deštné lesy, malebná městečka se směsicí francouzské i anglické koloniální minulosti – to vše v poklidné karibské atmosféře. Stručně řečeno, Svatá Lucie je anglický ostrov s francouzským šarmem i kuchyní. Vyhledávaná je především milovníky turistiky, luxusní klientelou a také svatebčany. Místní pláže jsou černé sopečné, vysoké hory dotvářejí pocit ráje a poznávacím znamením jsou dva kužele nazývané "Les Pitons".

Mapa

Fotogalerie