Oropesa del Mar 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 487 Kč

Popis


Cena nezahrnuje: Kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna zájezdu) za příplatek: 33 Kč /os./ denPříplatky:

- za bazén od 19. 6. - 11. 9. á 50€/APT/týden (pokud klienti požadují ubytování v budově, která má bazén).

- za klimatizaci od 19. 6. - 11. 9. á 50€/APT/týden (počet apartmánů je omezen – na zpětné potvrzení).

Ručník a osušku možné pronajmout á 4€/týden.
Doprava: Zájezdovým autobusem, video, teplé i studené občerstvení.

Cesta tam i zpět NONSTOP, pouze hygienické zastávky.

Nástupní místa Brno, Praha.
Slevy: Děti do 5 roků bez lůžka platí 3.990,-Kč.


Ubytování:

Popis - Malebné, typické španělské městečko OROPESA DEL MAR leží cca 90 km nad VALENCIÍ, 250 km pod BARCELONOU, na „Pobřeží pomerančovníkového květu“, (Costa del Azahar), přímo naproti MALLORCE. Má starou historickou část se zbytky starého hradu, ale také moderní turistickou část u moře. Je zde aréna a rozsáhlá tržnice, velké množství restaurací, diskoték, obchodů a různých služeb a atrakcí. Má dvě krásné písčité pláže, s pozvolným vstupem do moře. Mezi nimi je část pobřeží skalnatá - vhodná k potápění a rybolovu.

Ubytování - V moderních, plně zařízených apartmánech, do 250 m od moře. APT 2/4 má 1x dvoulůžkovou ložnici; APT 4/6 má 2x dvoulůžkovou ložnici; APT 6/8 má 3x dvoulůžkovou ložnici. Každý APT má obytnou kuchyň s 1-2 přistýlkami na gauči a sociální zařízení (sprcha + WC). APT 6/8 má 2x sociální zařízení.

Tip - Svátky – oslavy (orientačně):23.6. - 24. 6. oslavy sv. Jana; 28.6. oslavy sv. Petra; 22.7. – 26. 7. oslavy sv. Jakuba; 3. 10. – 12. 10. velké místní oslavy v Oropese – bohatý program

Další informace - Výlety - orientačně: Valencie – včetně možnosti návštěvy Oceánografického parku, Castellón + Benicasim (karmelitánský klášter + likérka s velkou ochutnávkou), Aquarama - obří vodní park (cca od 19.6. - 11.9.), Peniscola - historické město s papežským hradem, Flamenco Show Vinaroz, Port Aventura u Salou – tématický zábavný park.

Vybavení a služby - V APT nejsou věci osobní a hygienické potřeby, mycí a úklidové prostředky, žehlička, zápalky, ručníky. Povlečení je v ceně. Příplatek za bazén od 22. 6. - 14. 9. á 50€/APT/týden (pokud klienti požadují ubytování v budově, která má bazén). Příplatek za klimatizaci od 22. 6. - 14. 9. á 50€/APT/týden (počet apartmánů je omezen – na zpětné potvrzení). Ručník a osušku možné pronajmout á 3,5€/týden.

Fotogalerie