Adventní Barcelona letecky ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 990 Kč

Popis

Užijte si adventní nákupy tak trochu jinak. Zamávejte mrazivému prosinci a vydejte se do stále prosluněné Barcelony. Poznejte město Antoni Gaudího, které je samo o sobě nádherným muzeem katalánské secese. Kromě poznávání a netradičních adventních trhů tak máte šanci nakoupit netradiční dárky a užít si slunečních paprsků jen pár dní před Vánocemi.
UŽIJTE SI KOMFORT MALÉ SKUPINY

Tento zájezd je určen pro skupiny 15 - 20 klientů. Menší skupinky umožní průvodci více prostoru pro osobnější přístup, podrobnější výklad a větší flexibilitu samotného programu dle přání skupiny.

Při rezervaci zájezdu doporučujeme rovnou si zakoupit vstupy do následujících památek (předejdete tak dlouhým frontám či případnému zklamání při vyprodání velmi žádaných vstupenek):
bazilika La Sagrada Familia: 650,- Kč Hospital de la Santa Creu i Sant Pau: 450,- Kč Parc Güell: 200,- Kč La Pedrera - Casa Milá - Night Experience: 900,- Kč KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").Ubytování:

Ubytování - Ubytování je zajištěno v 4* hotelu Zenit Hotel Borrell Barcelona cca 5 minut chůze od několika stanic metra. Příjemně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV/SAT, minibarem, fénem a připojením WiFi zdarma. Pro tento zájezd platí zvláštní pravidla pro zavazadla. Pro více informací klikněte zde

Program:

1. den,
odlet v poledních hodinách z Prahy do Barcelony, ubytování v hotelu, odpolední procházka po centru města začne na bulváru Passeig de Grácia s luxusními a značkovými obchody a dvěma secesními domy od katalánského architekta Antoni Gaudího – Casa Milá a Casa Batlló, prohlédneme si největší barcelonské náměstí Placa Catalunya, projdeme se bulvárem Las Ramblas, který je považován za skutečné srdce Barcelony (operní dům Liceu, tržnice La Boqueria, Kolumbův sloup) s kejklíři, trhy a živými sochami, podvečerní toulání křivolakými středověkými uličkami Gotické čtvrti, adventní trhy na náměstí před katedrálou Sv. Eulálie, fakultativně možnost večeře v typickém tapas baru. Doporučujeme večerní prohlídku domu Casa Milá (La Pedrera) – čeká Vás dražší, ale nezapomenutelný zážitek – kromě prohlídky nevšedního interiéru, který sám o sobě stojí za to, vystoupáte na střechu úžasného domu, kde si kromě nádherných výhledů na nasvětlené město užijete dech beroucí videomaping a před Vámi doslova ožije celý dům, prohlídka končí na nádvoří domu se sklenkou cava (katalánský sekt) v ruce.

2. den,
po snídani prohlídka baziliky La Sagrada Família (nutná rezervace předem), životního díla architekta A. Gaudí, bazilika, která se staví více než 130 let, překvapí svým úchvatným interiérem, který je skutečným pohlazením na duši, poté návštěva nově zpřístupněné Hospital de la Santa Creu i Sant Pau (UNESCO), vrcholné dílo katalánského modernismu od architekta Lluís Doménech i Montaner; odpoledne volný čas na nákupy vánočních dárků či návštěvu vyhlášeného akvária, muzeí a galerií; podvečerní vyhlídka na Barcelonu z vrchu Montjuic, nenecháme si ujít večerní světelné představení kouzlené zpívající fontány Font Magica (zdarma), posezení v některém z typických tapas barů, nocleh.

3. den,
po snídani návštěva Parku Güell (nutná rezervace předem), parku postaveného na barcelonské stráni s výhledem na moře, kde exotickou zeleň doplňují Gaudího mozaiky, draci, schodiště, kamenná podloubí a fantazie; volný čas na nákup vánočních dárků, v odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy, návrat ve večerních hodinách

Fotogalerie