Termály Topolšica za super cenu** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 9 990 Kč

Popis


Program:

1. den:
odjezd ve večerních hodinách z ČR do Slovinska.

2. den:
ráno příjezd do BLEDU, krásná procházka kolem kouzelného jezera či projížďka lodí na ostrov BLEJSKI OTOK včetně kostelíku, kde si můžete zazvonit na ZVON PŘÁNÍ, odpoledne příjezd na hotel v TOPOLŠICI, ubytování a již možnost koupání v úžasných termálních lázní přímo v pantoflích z hotelu. Večeře a nocleh.

3. den:
snídaně, odjezd busem do LOGARSKÉ DOLINY (730 m). Projdeme se směrem k pramenům řeky kolem vodopádů RINKA a PLESNIK, údolí je obklopeno věncem jedinečných hor Kamniško-savinjského pohoří. Cestou do hotelu zastávka u kláštera a kostela v NAZARJE, koupání, večeře.

4. den:
snídaně, odjezd do VELENJENA na prohlídku hradu (historie okolí, sbírky z Afriky, které muzeu věnoval Čech F. V. Foit), návštěva květinového parku MOZIRSKI GAJ v MOZIRJE, odjezd busem do hotelu, cestou do hotelu zastávka a návštěva zříceniny a farmy v ŠOSTAJNU, busem do hotelu, koupání, večeře a nocleh.

5. den:
snídaně, odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Odjezd do ČR s velmi pozdním večerním příjezdem.

Fotogalerie