Silvestrovský pobyt na Bledu (hotel Krim) ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 590 Kč

Popis

Silvestr je jen jednou za rok! Tak si ho užijte, jako nikdy před tím. Vyrazte na přelom roku do Slovinska k jezeru Bled. Hotel Krim se nachází v centru městčka Bled a tak to je k Bledskému jezeru jen 300 metrů. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny telefonem, TV se satelitním příjmem, koupelnou s vanou nebo sprchou a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Většina pokojů má také vlastní balkon. Restaurace hotelu Krim Hotel podává tradiční Slovinská jídla i mezinárodní gastronomii. Hotel je perfektní pro sportovce, lyžaře a cestovatel, co hledají pohodlné a dostupné ubytování v centru dění.


Ubytování:

Ubytování - Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Vile Park v Portoroži, který je součástí komplexu hotelů Bernardin. Hostům nabízí  2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici wellness Laguna: bazény s vyhřívanou mořskou vodou a vířivky. Stravování: polopenze (snídaně a večeře) se podává formou bohatého bufetu v sousedním (cca 50 m vzdáleném) 4* hotelu Histerion.

Vybavení - vířivka, wellness

Program:

1. den
Check-in na ubytování a slavnostní večeře s Welcome Drinkem a slovinskými specialitami. Během dne si můžete užít lyžování v nedalekých lyžařských areálech nebo např. poznat zimní Bled. U jezera si můžete užít i adventních trhů.

2. den
V průběhu dne si budete moci opět vychutnat lyžování na alpských svazích ve Slovinsku. Mimo lyžování si můžete vychutnat návštěvu jezera Bled – například procházku podél jezera nebo plavba po jezeře na ostrůvek Blejski otok. Můžete si také zajet do adventní Lublaně nebo do dalších zajímavých míst v okolí. Večer Vás čeká slavností silvestrovská večeře včetně aperitivu. Až do dlouhých nočních hodin poté bude hrát živá hudba a připraven bude taneční parket.

3. den
Na nový rok se budete moci jít na snídani až do 11 hodin. Během dne si budete moci vyrazit zalyžovat nebo vyrazit na výlet. Můžete si zajet i za vánočními trhy do centra Lublaně (40 minut cesty autem). Večer Vás čeká poslední večeře.

4. den
Po snídaní se odubytujete a může si během dne opět zalyžovat. Samozřejmě je možné navázat i delším pobytem na Bledu či jinde v Alpách.

Mapa

Fotogalerie