san Simon Resort ***/**** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 410 Kč

Popis

O hotelu
hotel se skládá z několika budou: hotel Haliaetum (****) a Mirta (****) a dalšími vedlejšími budovami Depandance San Simon s budovami Korala, Perla a Palma (***). Recepce, hlavní restaurace v samostatné budově, bar. Venkovní bazén se skluzavkou.

Lokalita
v Koperském zálivu, v bezprostřední blízkosti moře, cca 800 m od rybářského městečka Izola. Centrum s obchody cca 1 km, restaurace a bary cca 500 m. Veřejná oblázkovo-písečno-betonová pláž cca 150-200 m, vstup zdarma 15. 6.-15. 9. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Popis pokojů
pokoje v budově Haliaetum (****) a Mirta (****) jsou vybaveny: sat. TV, telefonem, minibarem, klimatizací, balkonem, sprchou a WC. Pokoje ve vedlejších budovách Depandance San Simon - Korala, Perla a Palma (***) nemají k dispozici minibar a balkon.
Haliaetum (****) a Mirta (****):

Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou
Dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami
Jednolůžkové pokojeVedlejší budovy Depandance San Simon (***)

Dvoulůžkové pokoje
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou
Dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami
Jednolůžkové pokoje

Restaurace, bary, stravování
snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů, jsou podávány v hlavní restauraci.

Fitness a lázně
Wellness Spa Mirta (s krytým bazénem, zavřen v období července a srpna) a fitness. Za poplatek masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí
v ceně pobytu je vstup k pláži (v období 15. 6.-15. 9.), vstup zdarma do krytého bazénu (zavřen v červenci a srpnu), dětská animace na pláži v červenci a srpnu.


Mapa

Fotogalerie