Ramada hotel & suite - Kekecovy zážitky, 2 noci s polopenzí

Slovinsko, Julské Alpy, Kranjska Gora cena za osobu: od 3 520 Kč

Ramada hotel & suite - Kekecovy zážitky, 2 noci s polopenzí ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 520 Kč

Popis

Kekec je slovinská dětská fiktivní postava, kterou její autor Josip Vandot "oživil" v roce 1918. Tento statečný mladý chlapec, nebojácný pastýř, jehož domovem je oblast Kranjska Gora, kde bojuje se zlým pytlákem Bedancem, zlou vílou Pehtou která krade děti... Je to slovinský superhrdina a kulturní ikona, o které byla natočena filmová trilogie a napsáno několik knih. 
Balíček služeb obsahuje:
ubytování s polopenzí (snídaně, večeře formou bufetu) na osobu 1 x vstup do: Slovinské horské muzeum nebo Kajnžkův dům nebo Liznjekova usedlost 1 x za pobyt setkání s Kekecem (program setkání na recepci) 1 x vstup na letní dráhu "Besna Pehta" (podle otevírací doby a počasí) 1 piknikový koš (chléb, sýr, tvrdé salámy, máslo, ovoce, slatké překvapení, voda) pro 2 dospělé osoby a 2 děti volný vstup do vodního parku Aqua Larix (v pátek a v sobotu noční plavání do 23.00), do plaveckého bazénu v Kompas Relaxation Centre animační program dle nabídky slevu 30 % na vstup do sauny free WiFi parkování zdarma u hotelu (do obsazenosti parkoviště)

Poloha:

V horském středisku


Ubytování:

Ubytování - Hotel se nachází v samém centru střediska a je považován za jeden z nejvíce malebných architektonických prvků Kranjske Gori. Leží jen 100 metrů od sjezdovek a díky své poloze vedle hlavní sjezdovky je vždy ve středu místních aktivit. Hotel má restauraci, pizzerii, hospodu v irském stylu, ve které se konají karaoke a jiné zábavné večery, kavárnu. Ubytování: Pokoje v hotelu nabízejí výhled na hory a malebné okolí. Celkem je v hotelu 110 pokojů, některé jsou vhodné pro alergiky. Pokoje mají možnost 1 přistýlky, mají koupelnu s WC, TV, telefon, WIFI, minibar, trezor. Většina pokojů má balkon. Stravování: polopenze (snídaně, večeře) formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 460,- Kč na osobu a den. V blízkosti je k dispozici vodní svět Larix (součást Ramada resorts) - plocha 400 m2, bazény, sauny, odpočinek. Pobytová taxa a registrační poplatek v celkové výši 1,9 EUR na osobu a den se platí na místě. Pobyty již od 2 nocí, nástup možný kdykoliv. Bližší informace v CK.

Mapa

Fotogalerie