Pobyt pod Alpami - Kamnické Alpy a relaxace v termálech Topolšica ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 13 890 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - Jsme ubytováni přímo v areálu lázní v ***hotelu v pokojích s vlastním sociálním zařízením, sat. TV, telefonem. Lázně nabízejí celkem 1 760 m2 vodních ploch a 1 000 m2 určených ke slunění. K dispozici je bazénový areál s kouzelnými vodními atrakcemi - horké prameny, bazén pro děti, masážní sprchy, whirlpool, římské koupele.

Program:

1. den:
odjezd ve večerních hodinách z ČR do Slovinska.

2. den:
příjezd do hotelu v TOPOLŠICE (380 m), dopolední snídaně a ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (náročnost 1,5 z 5; 4 hod., ↑350 m, ↓350 m): výstup lesem na LOM, zpět do hotelu, koupání, večeře.

3. den:
snídaně, odjezd naším busem do LOGARSKÉ DOLINY (730 m). projdeme se směrem k pramenům řeky kolem vodopádů RINKA a PLESNIK (4 km), celé údolí je obklopeno věncem jedinečných hor Kamniško-savinjského pohoří. Zájemci vystoupí do sedla OKREŠELJ (1 396 m) - výhledy na Alpské vrcholy, náročnější trasa dle času k sedlu KAMNIŠKO (1 864 m) a zpět. Cestou do hotelu zastávka u kláštera a kostela v NAZARJE, koupání, večeře.

4. den:
snídaně, odjezd do GOLTE (1 500 m). okružní cesta s nádhernými výhledy do okolí přes SMREKOVEC, cestou do hotelu ještě zastávka a návštěva zříceniny a farmy v ŠOSTAJNU, busem do hotelu, koupání, večeře.

5. den:
snídaně, odjezd do VELENJENA na prohlídku hradu (historie okolí, sbírky z Afriky, které muzeu věnoval Čech F. V. Foit), návštěva květinového parku MOZIRSKI GAJ v MOZIRJE, odjezd busem do hotelu, koupání, večeře.

6. den:
snídaně, odjezd do KAMNIK (850 m). výjezd lanovkou do ŠIMNOVCE (1 407 m), výstup na GRADIŠČE (1 668 m), odtud jen okruh po náhorní planině a zpět dolů k busu lanovkou, přejezd pro první skupinu busem do Volovljeku. Všichni odjezd na hotel, večeře.

7. den:
snídaně, odjezd do ČR s večerním příjezdem.

Fotogalerie