Hotel Kompas - Kekecovy zážitky, 2 noci s polopenzí

Slovinsko, Julské Alpy, Kranjska Gora cena za osobu: od 3 740 Kč

Hotel Kompas - Kekecovy zážitky, 2 noci s polopenzí ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 740 Kč

Popis

Kekec je slovinská dětská fiktivní postava, kterou její autor Josip Vandot "oživil" v roce 1918. Tento statečný mladý chlapec, nebojácný pastýř, jehož domovem je oblast Kranjska Gora, kde bojuje se zlým pytlákem Bedancem, zlou vílou Pehtou která krade děti... Je to slovinský superhrdina a kulturní ikona, o které byla natočena filmová trilogie a napsáno několik knih. 
Balíček služeb obsahuje:
ubytování s polopenzí (snídaně, večeře formou bufetu) na osobu 1 x vstup do: Slovinské horské muzeum nebo Kajnžkův dům nebo Liznjekova usedlost 1 x za pobyt setkání s Kekecem (program setkání na recepci) 1 x vstup na letní dráhu "Besna Pehta" (podle otevírací doby a počasí) 1 piknikový koš (chléb, sýr, tvrdé salámy, máslo, ovoce, slatké překvapení, voda) pro 2 dospělé osoby a 2 děti volný vstup do vodního parku Aqua Larix (v pátek a v sobotu noční plavání do 23.00), do plaveckého bazénu v Kompas Relaxation Centre animační program dle nabídky slevu 30 % na vstup do sauny free WiFi parkování zdarma u hotelu (do obsazenosti parkoviště)

Poloha:

V horském středisku


Ubytování:

Ubytování - Největší hotel ve městě Kranjska Gora se nachází jen několik minut chůze od centra obce a stojí přímo pod sjezdovkou. Je obklopen rozsáhlou zelení. Hotel nabízí několik restaurací, kavárnu bar, dále je k dispozici Kompas Relaxation centre s vnitřním bazénem, bazénem pro děti s tobogánem, masážním bazénem, saunami. V hotelu je možnost konání seminářů a společenských událostí. Jednou z možností je i diskotéka. Ubytování: Hotel nabízí 156 moderních dvoulůžkových pokojů. Každý je vybaven koupelnou s WC, WIFI, TV, telefonem, trezorem a fénem. Pokoje mají možnost 1 přistýlky. Stravování: polopenze. Možnost dokoupení obědů za 460,- Kč na osobu a den. Pobytová taxa a registrační poplatek v celkové výši 1,9 EUR na osobu a den se platí na místě. Pobyty již od 3 nocí, nástup možný kdykoliv. Bližší informace v CK.

Mapa

Fotogalerie