Hotel Jezero - Aktivní relax, 2 noci ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 750 Kč

Popis

Balíček Aktivní pobyt obsahuje:
polopenzi s nápoji k večeři (voda, pivo, víno, limonády - bez limitu) ubytování ve dvoulůžkovém pokoji vstup do plaveckého bazénu vstup do fitness 1x za pobyt vstup do sauny 1 x za pobyt pronájem kol 1 x za pobyt mini rafting & kajak (2 hodiny)

Poloha:

U jezera


Ubytování:

Ubytování - Hotel Jezero**** se nachází v bezprostřední blízkosti Bohinjského jezera v obci Ribčev Laz. Ubytování je zajištěné v pokojích Superior s možností přistýlky. Pokoje mají klimatizaci, fén, minibar, sejf, možnost přistýlky, WiFi, balkon. Stravování je formou polopenze (snídaně, veřeče). Hosté mají k dispozici restauraci Vrtovin se zimní zahradou a letní terasou a à la carte restauraci Zlatovčica se zimní zahradou, kavárnu.  V hotelu je krytý bazén a hosté mají možnost masáží nebo sauny (za poplatek) Pobytová taxa se platí na místě - 2 Eur/os./den, dítě 7-18 let platí 1 Eur/os./den. (v případě pobytových balíčků je taxa v ceně)

Vybavení - internet (WIFI), kavárna, klimatizace, krytý bazén, letní terasa, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, wellness

Mapa

Fotogalerie