Apartmánový dům Muštrinka: Pobyt 2 noci ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 005 Kč

Popis

Informace
Letní aktivity
Léto na Krvavci nabízí pestrou nabídku zábavy, adrenalinu a sportovních zážitků. Za návštěvu určitě stojí rodinný letní park Krvavec s dobrodružnou stezkou v korunách stromů. Najdete zde lezeckou věž se čtyřmi různými náročnostmi, slackline 40-50 cm nad zemí, frisbee golf, lukostřelbu a sjezdy po vzduchovém polštáři po 100 metrů dlouhé klikaté dráze.
Milovníci adrenalinových zážitků mohou navštívit letní dobrodružný park, který nabízí zábavný sjezd po zpevněné trati s atraktivními horskými motokárami. Děti si zde mohou vyzkoušet sjezd na kole po trati Bambino, která vede lesem a obsahuje různé terénní překážky. Nadšenci do horských kol zde určitě nadchne Bike Park Krvavec se šesti značenými trasami s největším převýšením ve Slovinsku a úžasnými traily.
 

Poloha:

přímo u sjezdovky


Ubytování:

Ubytování - Apartmánový dům Muštrinka leží uprostřed okouzlující horské scenérie v nejlepším resortu ve slovinských Alpách. Svým hostům nabízí komfort a soukromí, ideální podmínky pro turistiku, horskou cyklistiku a provozování zimních sportů a možnost využívat služeb v sousedním hotelu Krvavec. Do apartmánů se můžete dopravit buď lanovkou nebo po panoramatické cestě, která začíná u dolní stanice lanovky. Ubytování Dvoupatrový Apartmánový dům se skládá ze 2 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkových samostatných apartmánů. V každém apartmánu se nachází obývací pokoj, vybavená kuchyně (sporák, lednice, nádobí a příbory), koupelna se sprchovým koutem a WC, jedna nebo dvě ložnice, prostorná šatní skříň a internetové připojení WIFI. Před každým apartmánem je zastřešený prostor tzv. Jasl´ce. Gastronomie Výbornou alpskou kuchyni můžete ochutnávat v hotelové restauraci ve 200 metrů vzdáleném hotelu Krkavec. Den zda začíná chutnou bohatou snídani. Později je k dispozici prostorná samoobs

Mapa

Fotogalerie