Podhájska, penzion Energy II 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 550 Kč

Popis

Oba penziony mají stejného majitele, proto mohou hosté, kteří jsou ubytováni v penzionu Energy II využívat zdarma i wellness centrum v antickém stylu ve vedlejším penzionu Energy I, které je vybavené termálními bazény se stejným složením termální vody jako na TK. Další procedury ve wellness centru jsou za zvýhodněné ceny (sauny, vířivky, koupele, masáže, zábaly aj.).


K vybavení penzionu Energy II patří stylová restaurace v suterénu, vlastní vnitřní termální bazén s unikátním soukromím (volný celodenní vstup pouze pro ubytované), s hydromasážními tryskami, Wi-Fi v celém objektu zdarma, možnost zapůjčení fénu.


Ubytování – Energy II - 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a kompletním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají TV-SAT s českými programy a balkon. Stravování je v restauraci v suterénu penzionu, snídaně švédské stoly (teplý bufet), večeře - výběr ze dvou jídel.


 


V ceně zájezdu je:


Ubytování, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze (snídaně a večeře). V ceně pobytu pro ubytované v penzionu Energy II je i neomezený celodenní vstup do wellness centra v antickém stylu ve vedlejším penzionu Energy I s termální léčivou vodou včetně venkovního bazénu, Wi-Fi na recepci, delegát CK,  pojištění CK proti úpadku.


V ceně zájezdu není:


Povinné cestovní pojištění léčebných výloh, včetně storna – zrušení zájezdu z vážných důvodů (viz tabulka na straně 42), místní poplatek 0,7€/os./den vybere průvodce CK.


 


Slevy:


Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.


Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os.,7x a více - sleva 250 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz.


 


Poloha:
Ubytování:

-

Mapa

Fotogalerie