Hotel Paradise Sun ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 82 690 Kč

Popis


Poloha:

Druhý největší ostrov seychelského souostroví s pěti tisíci obyvateli je od hlavního ostrova Mahé vzdálen cca 15 minut letu. Praslin je ideálním místem pro prožití klidné a romantické dovolené. Je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí být dále od civilizace a co nejblíže přírodě. Nenajdeme zde žádná města, pouze dvě větší vesnice, doprava je velmi slabá, počet aut omezený. I zde jsou pláže ve většině případů chráněny korálovou bariérou. Kromě úchvatného pestrobarevného podmořského světa, který ocení především milovníci potápění je samotný ostrov proslaven především nádhernými plážemi lemovanými typickými balvany a skalisky či nádhernou přírodou. Unikátní jsou kokosové palmy Coco de Mer rostoucí pouze na ostrově Praslin, soustředěné ve světoznámém údolí Vallé de Mai, jenž je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.


Ubytování:

Poloha - Příjemný hotelový komplex sestávající z přízemních a patrových bungalovů je umístěn v tropické zahradě přímo u pláže Cote d’Or na východě ostrova. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

Vybavení - Tropická zahrada se vzrostlou zelení, recepce v otevřené vstupní hale, obchod se suvenýry, TV místnost, restaurace u bazénu, kde jsou podávány snídaně, a hlavní restaurace u moře, kde se servírují obědy a večeře, menší bazén.

Ubytování - Pokoje superior jsou zařízeny vkus­ným stylovým nábytkem a vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), telefonem, minibarem, SAT/TV, stropním ventilátorem a terasou nebo balkonem. Pokoje deluxe jsou prostornější, vybavené pohovkou, další zařízení a vybavení totožné s pokoji superior.

Sport a zábava - Spa, vodní sporty na pláži (šnorchlování, kanoe, windsurfing) za poplatek.

Pláž - Příjemná menší pláž pokrytá jemným bílým pískem je lemována tropickou vegetací. Na pláži u hotelu jsou k dispozici zdarma lehátka.

Tipy pro správnou volbu - - exotické prostředí tropické zahrady- nádherná pláž

Mapa

Fotogalerie