Tokalis Boutique Hotel & spa letecky Brno se snídaní, 7 nocí ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 11 960 Kč

PopisUbytování:

O ubytování - Tokalis Boutique Hotel & Spa je moderní butikový hotel. Je umístěný v první řadě u moře a velikým benefitem je bazén na střeše hotelu. Odsud budete mít nádherný panoramatický výhled na moře i na pevninu.

Poloha a popis - Hotel vybudovaný v těsné blízkosti pláže se nachází v přímořském městečku Nea Anchialos. Město Volos je vzdálené 17 km, což značí opravdu velmi krátký transfer z letiště na hotel a naopak. V okolí hotelu najdete archeologická naleziště, restaurace, taverny, kavárny a další podobné podniky.

Pokoje - V naší nabídce naleznete dvoulůžkové s výhledem na moře a jednolůžkové pokoje, které jsou zařízené v moderním stylu s jednoduchou a elegantní výzdobou. Pokud byste hledali pokoj pro 3 nebo 4 osoby, doporučujeme hotel Laodamia (4*), který se nachází pouhých 50 metrů od hotelu Tokalis. Všechny pokoje disponují balkonem, nebo terasou, klimatizací, TV a lednicí. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení na pokoji.

Služby hotelu - V hotelu se nachází recepce s nepřetržitým provozem. Pro občerstvení je tu restaurace u pláže, plážový bar a bazénový bar na střeše. Zde si budete moci vychutnat kávu nebo oblíbený drink a užívat si krásný výhled. Ve wellness centru na vás bude čekat sauna a hammam. Hotelové mini SPA také poskytuje masáže. Hosté mohou relaxovat na sluneční terase u bazénu s lehátky a slunečníky, které jsou zdarma. Jistě využijete i možnost připojit se bezplatně k Wi-Fi. Také lehátka se slunečníky na pláži jsou ubytovaným hostům poskytnuty bez poplatků. 

Služby - Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát. 

Stravování - Ubytování nabízíme se snídaní i s polopenzí. Snídaně i večeře se podávají v hotelové restauraci formou bufetu. 

Vybavení - Bar na pláži, Klimatizace, Lehátka, slunečníky na pláži, Lehátka, slunečníky u bazénu, Recepce 24/7, Restaurace, Venkovní bazén, Wellness, Wi-Fi připojení k internetu

Mapa

Fotogalerie