Leptokaria - studia Anděla 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 082 Kč

Popis


Doprava: Zájezdovým busem přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Sev. Makedonii (případně přes Bulharsko – dle aktuální situace)Nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLIČKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNOCK si vyhrazuje právo změny. Při skupinách nad 10 osob zastávky dle dohody i mimo trasu.V případě, že je na jednom nástupním místě méně než 8 cestujících, může CK změnit zajištění dopravy těchto osob na jiný způsob dopravy nebo na veřejnou hromadnou s nárokem na úhradu jízdenky.
Slevy: Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).

Vlastní doprava -1.900,- KčDítě do 6 roků bez lůžka = 2.500,-

Dospělá osoba na přistýlce = -100,-/noc

Dítě do 15-ti roků na přistýlce = -250,-/nocSlevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

Jednolůžkový pokoj +390,-/nocStudia 1. patro - dospělí 30,-/os./noc

- děti na přistýlce 15,-/os./noc

Studia 2. patro - dospělí 50,-/os./noc

- děti na přistýlce 30,-/os./nocStravování: - polopenze 350,-/den

- večeře 240,-/denkompletní pojištění vč. léčeb. výloh a storna

dospělí 33,-/os./densamostatná zpáteční jízdenka = 3.400,-Na místě se vybírá taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.


Ubytování:

Popis - Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Ubytování - penzion ANDĚLA - 2-3 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s TV a klimatizací (á 4€/den), WiFi, cca 7 min. chůze od pláže. Studia jsou v přízemí, 1.a 2. patře. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka). Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).

Další informace - Výlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny - vodní park, Meteora, pirátská plavba, řecký večer,… Platí se na místě. Pouze doprava - jedna cesta 1.900,-Kč, obě cesty 3.400,-Kč.

Program:

Program
Orientační časy odjezdů busu první den, přesný čas obdrží klienti cca týden před odjezdem. Hradec Králové - 05:00 Svitavy - 07:20 Brno - 09:00

Mapa

Fotogalerie