Kalloni letecky Brno se snídaní 7 nocí ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 960 Kč

PopisUbytování:

O ubytování - Bazén s vířivkou, hned vedle příjemná zahrada obklopená stromy, rodinná atmosféra a pokoje až pro 5 osob.

Poloha a popis - Hotel se nachází na klidném místě, přibližně 350 metrů od pláže. Zde také začíná místní pobřežní promenáda, kde najdete obchody, restaurace a také gyros. Město Volos, kde najdete úplně vše, včetně bujarého nočního života je vzdálené pouhých cca 6 km. Využít můžete místní MHD (1,5 euro) nebo taxi (7 – 9 euro). 

Pokoje - Vybrat si můžete pokoje pro 2 i 3 dospělé osoby nebo pokoj pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem a WC. Balkon či terasa jsou samozřejmostí. Pokoje jsou rovněž vybavené TV, lednicí a klimatizací.  Na výběr máme dvoulůžkové pokoje (ty mají možnost přistýlky), třílůžkové pokoje (tzn. 3 pevná lůžka), které mají rovněž možnost přistýlky a na vyžádání je možné zamluvit apartmán až pro 5 osob (3 pevná lůžka a 2 přistýlky).  

Služby hotelu - Hotel disponuje prostorným bazénem, jehož součástí je vířivka. Bazén je zastřešen, ale zároveň navazuje na vedlejší krásnou zelenou zahradu, kde budete moci relaxovat při teplých dnech. Hotelová recepce je k dispozici non-stop, bezplatná Wi-Fi (vč. pokojů) je samozřejmostí. Vedle bazénu je bar, kde si můžete objednat nápoje dle vaší chuti. 

Služby - Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát. 

Stravování - Zájezd je možné si objednat se snídaní, ty jsou podávány formou švédských stolů. 

Vybavení - Bar, Bar u bazénu, Klimatizace, Lehátka u bazénu, Recepce 24/7, Restaurace, Venkovní bazén, Wi-Fi připojení k internetu, Zahrada

Mapa

Fotogalerie