Hotel Kolymbia Bay Art (Super First Minute 2020) ****+

Dejte vědět svým přátelům:

od 20 890 Kč

Popis


Poloha:

Velmi oblíbený hotel se nachází v centru letoviska Kolymbia. Proslulá „eukalyptová alej“ a centrum letoviska Kolymbia s obchůdky, bary a restauracemi je vzdáleno od hotelu cca 10 minut chůze. Hotel leží cca 100 metrů od oblázkové pláže a cca 250 metrů od písčité pláže (lehátka a slunečníky za poplatek). Další dlouhá písčitá pláž, táhnoucí se směrem k Faliraki, je cca 7 minut chůze od hotelu. Pro zpestření pobytu doporučujeme využít vyhlídkový vláček (zastávka před hotelem Kolymbia Sun), který vás zaveze na nejznámější místa letoviska Kolymbie. V tomto hotelu mohou být ubytovány osoby starší 16 let.


Ubytování:

Vybavení - Hostům je k dispozici recepce, lobby, restaurace, à la carte restaurace, bar u bazénu, bazén (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), minimarket a fitness.

Ubytování - Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro osoby od 16 let mají koupelnu (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV-SAT, telefon, trezor, minibar, kávový set, terasu nebo balkon. Na pokojích je připojení k internetu zdarma. Na každém pokoji je při příjezdu připravena malá pozornost pro hosty.

Sport a zábava - Nabídka fakultativních výletů, vodní sporty na pláži (za poplatek). Hotel pořádá večerní animační programy. Půjčovna aut, skútrů a jízdních kol (za poplatek).

Mapa

Fotogalerie