Aparthotel Siros 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 490 Kč

Popis


Doprava: Kombinovaná – jedna cesta letecky (Brno), jedna cesta busem, transfer ze Soluně do Leptokarie nebo opačně.

30.5.2020 tam busem, zpět letecky.

25.9.2020 tam letecky, zpět busem.
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

Kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna) 33,-/os./denJednolůžkový pokoj 490,-/nocStravování:

polopenze 350,-/os./den

večeře 240,-/os./denNa místě pobytu se vybírá taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.
Slevy: Dospělá osoba na přistýlce -100,- / noc

Dítě do 15 roků na přistýlce -250,- / noc

Dítě do 2 let bez letenky a lůžka ZDARMA (platí se pojíštění)

Slevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.

Poloha:

Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.


Ubytování:

Popis - Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Ubytování - Penzion SIROS - 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí). U leteckých zájezdů je ubytování ve druhém patře.

Vybavení a služby - Na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce, kde je i wi-fi.

Další informace - Výlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny - vodní park, Meteora, pirácká plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Mapa

Fotogalerie