Aparthotel Siros 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 680 Kč

Popis


Doprava: Zájezdovým busem přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Sev. Makedonii (případně přes Bulharsko – dle aktuální situace).

Nástupní místa - základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLIČKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNO
Cena nezahrnuje: PŘÍPLATKY:

Jednolůžkový pokoj +390,-/nocStravování: - polopenze 350,-/den

- večeře 240,-/denkompletní pojištění vč. léčeb. výloh a stornaí 33,-/os./densamostatná zpáteční jízdenka = 3.400,-Na místě se vybírá taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.
Slevy: Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka).Dospělá osoba na přistýlce = -100/noc

Dítě do 15-ti roků na přistýlce = -250/noc

dítě do 6 let bez lůžka = 2.500,-

vlastní doprava, spojení termínů = -1.900,-Slevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.

Poloha:

Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.


Ubytování:

Popis - Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Ubytování - Penzion SIROS - 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí). U leteckých zájezdů je ubytování ve druhém patře.

Vybavení a služby - Na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce, kde je i wi-fi.

Další informace - Výlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny - vodní park, Meteora, pirácká plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Program:

Program
Orientační časy odjezdů busu první den, přesný čas obdrží klienti cca týden před odjezdem. Hradec Králové - 05:00 Svitavy - 07:20 Brno - 09:00

Mapa

Fotogalerie