Zell am See, apartmány Trinker - zima 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 240 Kč

Popis

Evropský sportovní region nabízí lyžování na ledovci Kitzsteinhor (3.203 m) po celý rok.  Při návštěvě tohoto místa Vás čekají nové zážitky, spojené s kvalitním lyžováním a okouzlující krajinou. Kaprun a Zell am See je patrně vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblastí celého Rakouska. Rozprostírá se v úchvatné přírodní scenérii pod ledovcem Kitzsteinhorn s výhledem na přírodní park Vysoké Taury. Předností je výborná dostupnost z Čech, ledovec Kitzsteinhorn, nádherná příroda, vysoký počet náročných černých sjezdovek v čele s populární Trassabfahrt, 250 km běžeckých stop včetně okruhu kolem jezera s napojením na pinzgauskou a salašskou síť běžeckých tras.  Rakouská tradice a autentita se odráží v událostech a kulinářských specialitách v tomto regionu.Ubytování:

Poloha -

Evropský sportovní region nabízí lyžování na ledovci Kitzsteinhor (3.203 m) po celý rok.  Při návštěvě tohoto místa Vás čekají nové zážitky, spojené s kvalitním lyžováním a okouzlující krajinou. Kaprun a Zell am See je patrně vůbec nejoblíbenější lyžařskou oblastí celého Rakouska. Rozprostírá se v úchvatné přírodní scenérii pod ledovcem Kitzsteinhorn s výhledem na přírodní park Vysoké Taury. Předností je výborná dostupnost z Čech, ledovec Kitzsteinhorn, nádherná příroda, vysoký počet náročných černých sjezdovek v čele s populární Trassabfahrt, 250 km běžeckých stop včetně okruhu kolem jezera s napojením na pinzgauskou a salašskou síť běžeckých tras.  Rakouská tradice a autentita se odráží v událostech a kulinářských specialitách v tomto regionu.

Ubytování -

apartmány se nacházejí v centru Zell am See, 200 m od pěší zóny a  jezera Zell,  400 m od  stanice lanovky City Express na ledovec a 100 m od zastávky ski busu. Apartmán typ B pro 2 – 4 osoby: - 43 m2   : obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem - plně vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, kávovar, elektrický sporák a trouba),  dvoulůžková ložnice,  trezor, koupelna se sprchou, fénem a WC.  Apartmán typu C pro 2 -6 osob: 2 dvoulůžkové ložnice,  trezor, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, plně vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrický sporák a trouba), koupelna se sprchou, fénem a samostatným WC. Oba typy apartmánů dále nabízejí SAT – TV, telefon a Wi - Fi. Některé mají vlastní balkon. Vybavení a služby: zdarma parkoviště pro hotelové hosty a internetové připojení. Možnost praní se sušičkou. K dispozici je sauna, lyžárna.

Stravování -

vlastní.

Vybavení -

plně vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, elektrický sporák a trouba), koupelna se sprchou, fénem, WC., SAT - TV, trezor, telefon a Wi - Fi.

Cena zahrnuje -

ubytování na 1 noc v apartmánů dle výběru včetně spotřeby vody a energie.

 

 

Cena nezahrnuje -

povinný příplatek za závěrečný úklid 1 780 Kč/pobyt (apartmán B), 2 270 Kč /pobyt (apartmán C) a pobytovou taxu 39 Kč/osoba/noc. Platba v CK.

Vratný depozit: 150 € - platba na místě.

 

Fotogalerie