Vídeňská filharmonie a Schönbrunn 2021 ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 590 Kč

PopisUbytování:

Doprava - klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD.

Pojištění - zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696•pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč•pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč•úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)•poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč•pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč

Program:

1.den
1. den: odjezd z Prahy v 7 h, další nástupní místa: Brno a po trase, svoz z Plzně za 200 Kč, VÍDEŇ, projížďka městem, habsburský zámek Schönbrunn (UNESCO) s krásnými interiéry, a jedinečnými zahradními areály – bývalá chlouba Habsburků, můžete si dát oblíbenou pochoutku šlechtické rodiny – jablečný štrúdl se šlehačkou, prohlídka, dále např. muzeum kočárů, rozsáhlý zámecký park, variantně možnost návštěvy ZOO či botanické zahrady, dále vídeňský Belveder (Horní a Dolní zámek), rezidence prince Evžena Savojského a sbírky umění, prohlídka i s francouzským parkem (stálá výstava Klimt, Schiele a Kokoschka), ubytování, večerní procházka zahradami Schönbrunnu a jedinečný umělecký zážitek: koncert Vídeňské filharmonie pod širým nebem (vstup zdarma, místa na stání v zahradách)

2.den
2. den: prohlídka historického centra Vídně: klasická secesní architektura, Hofburg, sídlo Habsburků (interiéry - Stříbrná komora, Muzeum Sissi a Císařské komnaty), kostel sv. Karla Boromejského, Kärntnerstrasse, náměstí Marie Terezie, Židovské město, nejstarší kostel ve Vídni - kostel sv. Ruprechta, dále variantně možnost návštěvy Vídeňské opery s průvodcem, nebo muzea, galerie (Albertina), či individuální návštěva Domu hudby (moderní interaktivní muzeum na téma hudba, její vnímání a prožívání, velcí mistři a hudební nástroje a expozice „Svět zvuku“ a Futurosféra o budoucnosti hudby), určitě vyzkoušejte některou z vyhlášených historických kaváren (UNESCO) nebo zajděte na pravý vídeňský řízek, odjezd pozdě odpoledne, krátká zastávka v Hundertwasserově čtvrti, návrat do 23h. CK si vyhrazuje právo úpravy variantního programu dle aktuálních podmínek v den vystoupení Vídeňské filharmonie.

Fotogalerie