Taury s kartou za super cenu** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 680 Kč

Popis


Program:

1. den:
odjezd ve velmi časných hodinách z ČR do Rakouska. Příjezd k jezeru KÖNIGSSEE, které je královsky pohádkové, krátká projížďka po jezeře až na poloostrov svatého Bartoloměje, kde můžete navštívit krásný barokní kostelík zasvěcený sv. Bartoloměji, patronovi pastevců. Poté přejezd na ubytování do ZELL AM SEE, večeře, nocleh.

2. den:
snídaně, poté výjezd lanovkou AREITHBAHN (na kartu zdarma) na horní stanici, odkud je hezký výhled zpět do údolí a jezero. Sjezd zpět, přestup na soukromou železnici (na kartu zdarma), kterou dojedeme k jedněm z nejhezčích vodopádů v Evropě - KRIMMLER WASSERFÄLLE, které padají z výšky 385 m ve 3 kaskádách. Bude čas na krátkou prohlídka a zpět opět vlakem do Zell am See. Večeře a nocleh.

3. den:
snídaně, ráno odjezd do KAPRUNU, výjezd lanovkou (na kartu zdarma) na nejvyšší vrchol Salzburska do výšky 3 029 m, z vyhlídky GIPFELWELT 3000 na hoře Kitzsteinhorn v Kaprunu je nádherný pohled na 30 alpských obrů Taurn. Sjezd do údolí, busem na prohlídku vodní nádrže MOOSERBODEN, kam nejdříve vyjedeme speciálním autobusem, přestoupíme na největší šikmý výtah Evropy. Možnost procházky kolem přehradní nádrže až KAPRUNER TÖRL, zpět do ZELL AM SEE stejnou trasou, pokud zbude čas tak ještě odpolední projížďka lodí po jezeře ZELLER SEE (na kartu zdarma). Pokud nezbude čas, tak projížďka bude přesunuta na poslední odjezdový den dopoledne. Všichni večeře, nocleh.

4. den:
snídaně, odjezd do WERFENU, kde navštívíme fascinující atrakci nazvaná Svět obřích ledových jeskyní EISRIESENWELT, což je největší ledová jeskyně na světě. Celý jeskynní systém má neuvěřitelnou délku přes 42 km. Návštěva tohoto ledovcového světa patří mezi absolutně ojedinělý zážitek, na který budete velmi dlouho vzpomínat. Odjezd s příjezdem do ČR v pozdních večerních hodinách.

Fotogalerie