Sankt Gilden, hotel Brunetti ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 850 Kč

Popis

Ať už pro lyžaře, snowboardaře, nebo běžkaře, sportovce pro volný čas, rodiny a nebo i pro výkonné sportovce – nabízí Postalmarena nad jezerem Wolfgangsee, v nadmořské výšce více než 1200 m, mnoho zábavy. Zimní romantika u jezera Wolfgangsee a požitek z lyžování přitahují malé i velké z blízka i z daleka do voňavého vzduchu jedné z největších zimních lyžařských oblastí Rakouska. Čerstvě upravené trati k sobě přitahují běžkaře a nádherně připravené sjezdovky všech obtížnostních stupňů zrychlí tep sjezdařům. Carving, jízda na snowboardu a nebo jízda na lyžích, každý pohyb je potěšením. Pro chvíli odpočinku je k dispozici spousta horských chat.  Zimní park zábavy Fun Park nabízí od prosince také pro nejmenší nelyžaře spoustu zábavy. Ve školce lyžařské školy, která je pro děti bezpečná, se o dobrou náladu dětí postarají hry na sněhu a zábavné sportovní přístroje a také nejdelší krytý dopravní pás v Evropě, to vše na 10 000 m2 plochy. Záruka sněhu v Postalm je již legendou. Kromě toho se lze potěšit navíc ještě dalším vylepšením kvality sjezdovek, protože pro období před sezónou a po ní jsou k dispozici nová sněhová děla. To zaručí bezpečný provoz na lyžích od začátku prosince do začátku dubna. Sankt Gilgen je menší město, lázeňské středisko a letovisko v Solné komoře, v Salcbursku, ve středo-západní části Rakouska. Leží na severozápadním pobřeží jezera Wolfgangsee, necelých 30 kilometrů jihovýchodně od Salcburku. Krásu přírody vytváří okolní  hory i jezero Wolfgangsee – 200 metrů. Z přístavu jsou možné vyhlídkové jízdy po jezeře, nebo jízda do okolních městeček. Hotel Gilgen je umístěn v centru městečka, cca 500 metrů od hotelu je autobusová zastávka, v blízkosti je supermarket a další obchody.Ubytování:

Poloha -

Ať už pro lyžaře, snowboardaře, nebo běžkaře, sportovce pro volný čas, rodiny a nebo i pro výkonné sportovce – nabízí Postalmarena nad jezerem Wolfgangsee, v nadmořské výšce více než 1200 m, mnoho zábavy. Zimní romantika u jezera Wolfgangsee a požitek z lyžování přitahují malé i velké z blízka i z daleka do voňavého vzduchu jedné z největších zimních lyžařských oblastí Rakouska. Čerstvě upravené trati k sobě přitahují běžkaře a nádherně připravené sjezdovky všech obtížnostních stupňů zrychlí tep sjezdařům. Carving, jízda na snowboardu a nebo jízda na lyžích, každý pohyb je potěšením. Pro chvíli odpočinku je k dispozici spousta horských chat.  Zimní park zábavy Fun Park nabízí od prosince také pro nejmenší nelyžaře spoustu zábavy. Ve školce lyžařské školy, která je pro děti bezpečná, se o dobrou náladu dětí postarají hry na sněhu a zábavné sportovní přístroje a také nejdelší krytý dopravní pás v Evropě, to vše na 10 000 m2 plochy. Záruka sněhu v Postalm je již legendou. Kromě toho se lze potěšit navíc ještě dalším vylepšením kvality sjezdovek, protože pro období před sezónou a po ní jsou k dispozici nová sněhová děla. To zaručí bezpečný provoz na lyžích od začátku prosince do začátku dubna. Sankt Gilgen je menší město, lázeňské středisko a letovisko v Solné komoře, v Salcbursku, ve středo-západní části Rakouska. Leží na severozápadním pobřeží jezera Wolfgangsee, necelých 30 kilometrů jihovýchodně od Salcburku. Krásu přírody vytváří okolní  hory i jezero Wolfgangsee – 200 metrů. Z přístavu jsou možné vyhlídkové jízdy po jezeře, nebo jízda do okolních městeček. Hotel Gilgen je umístěn v centru městečka, cca 500 metrů od hotelu je autobusová zastávka, v blízkosti je supermarket a další obchody.

Ubytování -

dvoulůžkové pokoje s možností  přistýlky jsou vybaveny sprchou/WC, balkonem, TV-SAT, telefonem, fénem, Wi-Fi. Dětská postýlka na vyžádání. Jednolůžkové pokoje jsou o velikosti 16 m2, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje (20 m2) pro 2 dospělé osoby a dítě do 14.9 let. Rodinné pokoje o velikosti 23 m jsou pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14.9 let.

Stravování -

snídaně bufetová, večeře o 3 chodech – výběr  ze 2 hlavních jídel.

 

Vybavení -

vstupní hala s recepcí,  restaurace, bar, zahrada, Wi-Fi, parkoviště.

Cena zahrnuje -

ubytování na 3 noci s polopenzí,  Wi-Fi, parkování. Dětská postýlka na vyžádání je ZDARMA.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu od 15 let - 1.9 €/den. Domácí mazlíčci jsou vítáni za poplatek – 10€/den. Platby na místě.

Fotogalerie