Salzburg, hotel Am Neutor*** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 670 Kč

Popis

Salcburk, hlavní město Spolkové země Salcbursko, je čtvrtým největším městem v Rakousku a  patří k nejhezčím a nejnavštěvovanějsím městům v zemi. Svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství  pamětihodností a zajímavostí, harmonický soulad přírody a velkoměsta, kulturní zážitky nebo výlet do blízkých solných dolů, od kterých odvozuje město své jméno. Připomínky na nejznámějšího rodáka W.A. Mozarta potkáte na každém kroku. I díky němu se Salcburk stal významným světovým střediskem klasické hudby. Po procházkách rušnými ulicemi města i starobylými uličkami v historickém centru (zapsaném do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO) si můžete odpočinout v zahradách paláce Mirabell nebo odjet jen pár kilometrů za město, kde už se tyčí první vrcholky Alp.

Hotel se nachází v centru města, jeho umístění je  vhodné pro návštěvu všech významných pamětihodnostíí v Salcburku. V okolí jsou restaurace a obchody, např. populární Getreidegasse. Ubytování:

Poloha -

Salzburg, hlavní město Spolkově země Salzbursko, je čtvrtým největším městem v Rakousku a  patří k nejhezčím a nejnavštěvovanějsím městům v zemi. Svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství  pamětihodnosti a zajímavosti, harmonický soulad přírody a velkoměsta, kulturní zážitky nebo výlet do blízkých solných dolů, od kterých odvozuje město své jméno. Připomínky na nejznámějšího rodáka W.A. Mozarta potkáte na každém kroku. I díky němu se Salzburg stal významným světovým střediskem klasické hudby. Po procházkách rušnými ulicemi města i starobylými uličkami v historickém centru (zapsaném do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO) si můžete odpočinout v zahradách Paláce Mirabell nebo odejet jen pár kilometrů za město, kde už se tyčí první vrcholky Alp.

Hotel se nachází v centru města, jeho umístění je  vhodné pro návštěvu všech významných pamětihodnostíí v Salzburgu. V okolí jsou restaurace a obchody, např. populární Getreidegasse. 

Ubytování -

v depandanci, pokoje typu Comfort, až pro 3 osoby (rozloha cca 21-24 m2) mají předsíňku, šatní skříň a prostor na odložení zavazadel, kabelovou TV, trezor, telefon, psací stůl a židle, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, fenem. K dispozici jsou Junior suite, pro 2 dospělé + 2 děti, na vyžádání.

Stravování -

v ceně je bufetová snídaně.  

Cena zahrnuje -

ubytování se snídaní na 1 noc, Wi-Fi a místní taxu.

Cena nezahrnuje -

parking v garáži – 15 € / auto a den, platba na místě. Parking na parkovïšti – 12 € / auto a den, platba na místě.

Domácí mazlíčci: -

7 € / den, na vyžádání.

Vybavení -

hotel se skládá ze dvou budov, služby vč. snídaní jsou k dispozici v hlavní budově. Příjemná kavárna Café dein.Treff nabízí odpolední svačiny. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém hotelu. Parkování za poplatek je zajistěno na veřejném parkovišti nebo v nedalekých garážích. 

Fotogalerie