Rodinná dovolená ve Wagrainu *** ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 270 Kč

Popis

O hotelu
Rodinná dovolená ve Wagrainu je ideální pro děti i dospělé. V oblíbeném regionu Wagrain není žádná nuda - túry, cyklistika, plavání, tenis, lezení. Hlavně pro děti je zde mnoho zábavy a k poznávání. Ubytování je v jednom z mnoha malých penzionů, apartmámů nebo gasthofu ve Wagrainu/Kleinarlu nebo okolí. Při rezervaci nelze zaručit konkrétní polohu, ani u více pokojů vzájemnou blízkost.

Lokalita
přímo uprostřed horského světa salcburských hor, statky se nachází v obci Wagrain/Kleinarl nebo okolí. Ideální poloha k návštěvě Salcburku.

Vzdálenost z Prahy: cca 455 km, 5 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Brna: cca 455 km, 5 hodin a 15 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV, WiFi připojením zdarma. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkový pokoj: cca 25 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a přistýlka. Denně úklid.Apartmány jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kabel. TV, WiFi připojením. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Dvoupokojové apartmány: cca 40 m2, pro 2-4 osoby, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, samostatná ložnice s dvoulůžkovou postelí, nebo obývací pokoj s pohovkou a dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Navíc plně vybavená kuchyň (nádobí, 2-4 plot. el. sporák, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).
Třípokojový apartmán: cca 60 m2, pro 2-6 osob, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice s dvoulůžkovými postelemi, nebo obývací pokoj a dva třílůžkové pokoje, navíc plně vybavená kuchyň (nádobí, 2-4 plot. el. sporák, kávovar, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).Probíhá pouze závěrečný úklid při odjezdu.
Dětská postýlka na vyžádání, k zapůjčení zdarma, maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen, ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
pokoje
snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu, při rezervaci polopenze navíc k večeři menu o 3 chodech, v některé z restaurací ve Wagrainu nebo Kleinarlu (poukázky na jídlo, nápoje nejsou v ceně).
apartmány
bez stravy, snídaně nebo polopenze: snídaně formou balíčku (salám nebo šunka, sýr, máslo, marmeláda, pečivo), snídaně probíhá v apartmánech. Při rezervaci polopenze navíc k večeři menu o 3 chodech, v některé z restaurací ve Wagrainu nebo Kleinarlu (poukázky na jídlo, nápoje nejsou v ceně).

Aktivity v hotelu a okolí
denně 1 vstup do vodního světa Wasserwelt Wagrain 1000 m2 vodní plochy, 5 skluzavek/tobogánů, divoká řeka, dětské bazény, sportovní bazén, loď a dobrodružné hřiště. Saunový svět je za příplatek. Za špatného počasí je vstup omezen na 3 hodiny. Při pobytu do 7 nocí (včetně) 1x jízda lanovkou Grafenbergbahn nebo Flying Mozart zdarma, při pobytu 8 nocí a více jsou 2 jízdy zdarma. 3x týdně průvodcované túry a jednorázový vstup do muzea Waggerlmuseum a Stille Nacht Museum.


Mapa

Fotogalerie