Rakousko - Po rovině napříč Alpami* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 10 970 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - 4x ve studiích a apartmánech (www.apartmany-heidi.cz) pro 2–4 osoby s 2–4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 1200 Kč/os./pobyt na přistýlce. WiFi zdarma. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, šipky, stolní fotbal.

Program:

1. den:
po ranním přesunu z ČR busem do RAKOUSKA na kolech od tajemného jezírka Hintersee divokou soutěskou Strubklamm a z kopce do údolí řeky SALZACH (25-30 km).

2. den:
etapa úvodní částí Tauernské cyklostezky podél řeky Salzach oblastí Vysokých Taur přes Mittersill, Kaprun do ZELL AM SEE (49 km), s přídavkem okolo Zellerského jezera (+ 15 km).

3. den:
po Tauernské cyklostezce historickými městy s proslulými cukrárnami. Centrem SALCBURKU do keltského města HALLEIN s třítisíciletou historií těžby soli a přes malebný Golling do údolí řeky Lammer (40 km).

4. den:
z vyhlášeného lyžařského střediska OBERTAUERN v sedle Nízkých Taur k horskému jezeru a sjezd po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu k aquaparku (32 km) nebo dále do St. Martina (50 km).

5. den:
ze St. Martina přes Wagrain do ST. JOHANN im Pongau. Po Tauernské cyklostezce do Bischofshofenu (50 km). Odjezd do ČR. Povrch: asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil: rovinatý. Vhodné pro všechny typy kol.

Povrch a profil:
asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil: rovinatý. Vhodné pro všechny typy kol.

Fotogalerie