Rakousko - Po rovině napříč Alpami* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 850 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - UBT: 3x ve 3-7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení a ručníky), k dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů) a stolní tenis. PEN: 3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (asi 10 EUR/os.).

Program:

1. den:
po ranním přesunu z ČR busem do RAKOUSKA na kolech od tajemného jezírka Hintersee divokou soutěskou Strubklamm a z kopce do údolí řeky SALZACH (25-30 km).

2. den:
etapa úvodní částí Tauernské cyklostezky podél řeky Salzach oblastí Vysokých Taur přes Mittersill, Kaprun do ZELL AM SEE (49 km), s přídavkem okolo Zellerského jezera (+ 15 km).

3. den:
po Tauernské cyklostezce historickými městy s proslulými cukrárnami. Centrem SALCBURKU do keltského města HALLEIN s třítisíciletou historií těžby soli a přes malebný Golling do údolí řeky Lammer (40 km).

4. den:
z vyhlášeného lyžařského střediska OBERTAUERN v sedle Nízkých Taur k horskému jezeru a sjezd po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu k aquaparku (32 km) nebo dále do St. Martina (50 km).

5. den:
ze St. Martina přes Wagrain do ST. JOHANN im Pongau. Po Tauernské cyklostezce do Bischofshofenu (50 km). Odjezd do ČR. Povrch: asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil: rovinatý. Vhodné pro všechny typy kol.

Povrch a profil:
asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil: rovinatý. Vhodné pro všechny typy kol.

Fotogalerie