Posthotel Rössle **** ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 4 950 Kč

Popis

O hotelu
komfortní čtyřhvězdičkový hotel s 60 pokoji, přijímací halou s recepcí, restaurací, barem, kávarnou, jizbou, místností na úschovu kol, letní terasou, loukou s lehátky a slunečníky, 2 výtahy.

Lokalita
ideální výchozí poloha pro turistiku, centrum obce pouze cca 50 m, zábavní park Mountain Beach cca 500 m, zastávka autobusu cca 50 m, lanovka cca 500 m.

Vzdálenost z Prahy: cca 640 km, 6 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 770 km, 8 hodin a 10 minut

Popis pokojů
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení, TV, WiFi připojením zdarma, telefonem, pokojovým trezorem.

Jednolůžkové/dvoulůžkové pokoje Junior: cca 26 m2, postel Grand Lit (cca 1,6 m šířka),
Dvoulůžkové pokoje Piz Buin: cca 32 m2, prostornější, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, některé pokoje s balkonem (na vyžádání).Dětská postýlka do 2 let zdarma, k zapůjčení, na vyžádání. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování
snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 5 chodech (v den příjezdu není možný výběr), 1x týdně tanec a živá hudba.

Fitness a lázně
wellness zóna s krytým bazénem (15 x 7 m), vyhřívaný venkovní bazén, sauna, parní lázeň, tepidarium, Kneippovy bazénky, fitness. Za poplatek: masáže a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí
stolní tenis. Za poplatek: zapůjčení kol (cca 50 m), tenisové hřiště (cca 3 km), minigolf (cca 300 m), golfové hřiště (cca 12 km). Program pro aktivní a rodiny organizovaný místním turistickým spolkem.
Pro rodiny: dětská herna. Za poplatek: jízdárna (cca 1 km).


Mapa

Fotogalerie