Pohodový týden na kole - Solná komora s kouzelnými smaragdovými jezery ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 17 690 Kč

PopisUbytování:

Ubytování: - Ubytováni budeme v ***pensionu s polopenzí. Vybavení pokojů sprchou a WC jsou u našich zájezdů samozřejmostí.

Program:

1. den:
odjezd v brzkých ranních hodinách do ABERSEE (570 m). Odpoledne seznámení s okolím – přívozem do SANKT WOLFGANGU a po cyklostezce přes STROBL zpět do hotelu. (cca 20 km, minimální převýšení), večeře.

2. den:
snídaně, autobusem do ALTAUSEE (700 m). Na kole přes Ramsau po šotolinové kamenité cyklostezce údolím potoka Rettenbach do BAD ISCHLU (460 m). Po proudu řeky Traun k TRAUNSEE do městečka TRAUNKIRCHEN (420 m) (cca 40 km, převýšení 200 m). Busem zpět do hotelu, večeře.

3. den:
snídaně, na kole k jezeru MONDSEE, po severním břehu přes městečko MONDSEE okruh kolem jezera a přes ST. GILGEN zpět do hotelu (cca 40 km, převýšení 200 m), večeře.

4. den:
snídaně, odjezd busem do královského města BAD ISCHL. Výjezd lanovkou na KATRINALM (1416 m), výstup na vyhlídkový vrchol KATRIN (1542 m). Dále horskou stezkou na HAINZEN (1638 m) a sestup na horní stanici lanovky a zpět k busu, večeře.

5. den:
snídaně, busem do BAD AUSSEE (650 m). Na kole sjezd podél Kopentraunu k HALSTATTSKÉMU JEZERU (500 m). Po jeho severním břehu do BAD GOISERN podél Traunu do BAD ISCHLU a dále zpět k Wolfgangsee až do hotelu (cca 55 km, 300 m převýšení).

6. den:
snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

Fotogalerie